Chlapec se narodil bez penisu: Lékaři popsali jeho zdravotní stav

Autor: shp - 
19. října 2019
20:04

Když toto nejmenované miminko přišlo na svět, vystřídal radost jeho rodičů smutek. Chlapeček z Turecka totiž přišel na svět bez penisu. Jde o vzácný defekt, který postihuje jednoho z 10 až 30 milionů mužů. V budoucnu hochovi ale budou nejspíš schopni pomoci lékaři.

V odborné lékařské literatuře bylo zaznamenáno pouze 80 takových případů, uvedl Daily Mail. O případu tureckého chlapce informoval původně zdravotní žurnál Urology Case Reports.

Varlata a šourek jsou v pořádku

Že je s hochem něco v nepořádku, si doktoři ve městě Konya všimli hned den po jeho narození. Hochovi zcela chybí penis. Naštěstí má v pořádku šourek i s varlaty.

Zdravotní odborníci se proto domnívají, že mu v budoucnu bude možno vytvořit penis umělý. Chlapec má však bohužel močový měchýř spojen s řitním otvorem. Dítě proto čeká několik operací.

Vytvoří mu umělý penis

O chybějícím penisu promluvil urolog Richard Viney. „Chirurgicky půjde toto napravit. Dítě je chlapec a operace na opravu abnormalit bude také zahrnovat vytvoření penisu,“ prohlásil.

Pozor, galerie obsahuje realistické fotografie

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Lubomr Babek ( 20. října 2019 15:37 )

Vida, tak třetí pohlaví přece jen existuje. Domnívám se, že příroda již konečně začala s očistou před parazitem, kterým člověk bezesporu je.

ostuda ( 19. října 2019 21:27 )

to máte z těch vašich análních styků! ale jako policajt to bude dobrej

pitkin01 ( 19. října 2019 21:03 )

Spíš v Chánově

offline ( 19. října 2019 20:57 )

Zrovna v tom Turecku by bylo vhodné, kdyby se tak rodil každý chlapec.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud