Uklízečka na dva dny uvízla ve výtahu: K pití měla jen moč

Uklízečka byla ve výtahu zavřená dva dny (ilustrační foto)
Autor: chal - 
26. 5. 2019
22:07

Vskutku nepříjemný zážitek má za sebou jistá padesátnice z anglického hrabství Kent. V pátek odpoledne odešla uklízet do Centra pro vzdělávání dospělých, ale večer se domů jako jindy nevrátila. V práci ji totiž potkala nemilá příhoda. Uklízečka se zasekla ve výtahu a ven se dostala až po dvou dnech. Aby uvězněná žena neumřela žízní, pila vlastní moč.

Na tenhle víkend uklízečka pracující v Centru pro vzdělávání dospělých v Kentu  asi nezapomene. Běžná páteční rutina se pro padesátnici změnila v horor, když přejížděla z patra do patra a výtah se zasekl. Bezpečnostní alarm podle všeho nefungoval, uvězněná uklízečka se tak pomoci nedozvonila.

Protože je centrum o víkendu zavřené, nikdo ani nemohl slyšet její zoufalé bušení a volání o pomoc. Výtahová vězeňkyně se z pasti pokusila dostat na vlastní pěst, leč neúspěšně. Ženě pomohli až policisté, které zburcovali starostliví příbuzní. Strážci zákona v neděli kolem poledne manuálně otevřeli dveře výtahu, nešťastnici vytáhli ven a předali ji do péče lékařům.

Uklízečka ve výtahu samozřejmě neměla k dispozici žádné jídlo ani pití. Člověk sice bez potravin přežije dva dny víceméně bez problému, s tekutinami je to už ale horší. A to si uvědomovala i naše hrdinka. Aby se vyhnula dehydrataci, spolkla svou pýchu a také vlastní tělní tekutinu. Po dobu nedobrovolného pobytu ve výtahu pila vlastní moč.

Pravděpodobně díky tomu ji policisté našli v dobrém stavu. Zachráněná žena na sobě měla jen pár modřin od neúspěšných pokusů o únik z kabiny výtahu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa