Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Muž se postřelil pistolí na hřebíky: Bolest je nezapomenutelná, tvrdí

Autor: ital, ital - 
4. května 2019
20:43

Padesátiletý muž z čínského města Charbin utrpěl děsivý úraz, když se mu do levé tváře zasekl hřebík z nastřelovací pistole. Musel podstoupit operaci. Lékaři prozradili, že měl obrovské štěstí, jelikož podobné případy obvykle končí fatálně.

Obrovskou bolest zažil v čínském městě Charbin dělník známý jen pod jménem Sun (55), který pracoval s pistolí na hřebíky. Mechanismus uvnitř se zadrhl a on se pokoušel zjistit, co se stalo. Když měl nástroj otočený proti svému obličeji, najednou z něj vyletěl hřebík, proťal mu levou lícní kost a zůstal zaražený hluboko uvnitř.

Kolegové okamžitě Suna převezli do nemocnice. Měl opuchlou tvář a z šesticentimetrové rány se mu valila krev. Lékařům se nakonec podařilo hřebík vyoperovat ven. „Mám pocit, že jsem přežil vlastní smrt a znovu se narodil. Byla to strašná bolest, musím na to neustále myslet,“ promluvil o svém úrazu otřesený Sun.

K nehodě se vyjádřil také doktor Lu Č'-jung, který muže operoval. Mluvil o obrovském štěstí, neboť podobné nehody končí mnohdy tragicky. „Víc než dvouhodinový zákrok byl velmi komplikovaný a hrozilo při něm poškození hlavových nervů. Pacient se postupně zotavuje a do tří dnů by už mohl být doma,“ nastítnil Lu Č'-jung prognózu zraněného dělníka.

mak ( 6. května 2019 21:16 )

Jak u doktora! 🙄 Takze si otočte ty čb rtg, pze takhle to vypadá,ze si
prostrelil PRAVOU tvar! 🙄
To nevidite, kdyz mate vedle sebe foto z nemocnice a ten čb rtg, ze to je
jiná strana obličeje? 🙄

moje_vec ( 5. května 2019 08:23 )

Šikulka

Ruth ( 4. května 2019 22:43 )

K čemu je dobrá pistole na hřebíky? Proč se vůbec vyrábí? Kdo s čím
zachází, s tím také schází ...

Zobrazit celou diskusi