Maminka přivedla na svět cvaldu: Holčička vážila přes 6 kilo!

Autor: lm - 
7. září 2017
20:44

Malá cvalda přišla na svět v australském městečku Rockhampton. Novorozená holčička Maisie Lily vážila úctyhodných 6,02 kilogramu a jde nejspíš o největší dítě, které se tu narodilo. Maminka to neměla lehké ani v případě její starší sestřičky, ta měla při porodu přes 5 kilo.

Maisie Lily Macdonald přišla na svět v pondělí, o celý týden dříve, než rodiče plánovali. Nijak zvlášť se to na ní ale nepodepsalo, lékaři jí totiž po porodu naměřili 6,02 kila. „Vítej na světě a do rodiny, ty malá cvaldo,“ oznámil na Facebooku její pyšný táta.

Otec se také na sociální síti pochlubil snímky novorozené dcery rovnou z operačního sálu. Obří holčička překvapila i samotné lékaře, kteří ji museli držet ve dvou, a nejspíš jde o největší dítě, které se v nemocnici v Rockhamptonu narodilo.

Malá Maisie Lily trumfla i svou starší sestru Aubree Rose (17 měsíců). Ta dala totiž se svými pěti kily při porodu své mamince taky zabrat.

Video: Dítě přišlo po císařském řezu na svět v plodovém obalu

Video Dítě přišlo po císařském řezu na svět v plodovém obalu. - Youtube

Beawichr ( 1. ledna 2018 19:37 )

Ty ses zruda FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sores ( 8. září 2017 09:09 )

Ano FUJ, je to nehezký pohled s miminkem nic společného,brrr.

nick55 ( 7. září 2017 21:26 )

Maminka je nejspíš diabetička - ty mají děti s větší porodní váhou. S mojí dcerou byla na pokoji maminka/diabetička se synkem 4950g, 53 cm

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud