Dívka (17) musela porodit přímo na ulici: Nemocnice ji odmítla, protože ji opustil přítel

Autor: bop - 
26. srpna 2017
10:27

Opuštěná sedmnáctiletá dívka musela rodit své dítě uprostřed ulice. Poté, co otěhotněla, se od ní totiž odvrátil přítel i celá rodina. Do nemocnice ji odmítli pustit, a tak děvče porodilo bez jakékoli lékařské pomoci.

Nešťastná dívka pochází z oblasti Saraikela-Kharsawan ve východoindickém státě Džhárkhand. Nějaký čas podle místních udržovala vztah s mužem z její vesnice, když ale otěhotněla, zmizel jako pára nad hrncem. Náctiletou svobodnou matku pak odvrhla i rodina - kvůli strachu o svou pověst...

Mladá dívka se tak více než čtyři měsíce toulala po ulicích. Když na ni v pondělí kolem sedmé večer přišly porodní bolesti, vyrazila do místního zdravotnického centra Chandil Sub Divisional. Dveře měla ale zavřené i tam. Kvůli její společenské situaci ji odmítli přijmout. Děvče tak muselo rodit přímo na ulici před zraky kolemjdoucích lidí, bez jakékoli lékařské pomoci.

Dívka měla štěstí v neštěstí a nepřišly žádné větši komplikace, takže hrůzný zážitek v pořádku přežila ona i její novorozená dceruška. Ta přišla na svět v pět ráno, pohých 30 metrů od nemocnice. Personál poté novopečenou matku i dceru konečně přijal k následnému ošetření.

VIDEO: Teprve sedmnáctiletá opuštěná dívka musela rodit na ulici.

Video  Teprve sedmnáctiletá opuštěná dívka musela rodit na ulici.  - youtube.com / Cold Stone

VIDEO: Průvodce těhotenstvím ve dvou minutách.

Video  Průvodce těhotenstvím ve dvou minutách  - Glamour magazine

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

tomik007 ( 26. srpna 2017 21:32 )

Porodila budouci prazskou primatorku

y1xcvbnm ( 26. srpna 2017 17:33 )

To je taky etnikum , jen co je pravda, ani s dobytkem takhle nejednají, nevím proč když musela rodit, rodila přímo uprostřed ulice ale i tak je to děs

balika ( 26. srpna 2017 14:53 )

zlatí komunisti

simplify ( 26. srpna 2017 13:31 )

To je hrůzostrašný, jaký žijí v Indii zrůdy - znásilňování, bití, polévání kyselinou, porody na ulici atd... to je fakt zvěrstvo, co tam páchají na ženách !!!

zdenek43 ( 26. srpna 2017 13:06 )

Neošetříme vás. Lékaři vyhodí z ordinace tisíce bezdomovců........ C e s k a r e p u b l i k a 21.stoleti .....Nemáte kartičku pojištěnce a čisté oblečení? Smůla, neošetříme vás. To slyší dokonce 13 procent bezdomovců v českých ordinacích. Podle právníků je ale takový postup protizákonný. Praha - Bezdomovec přišel do čekárny a odmítal se hnout. Trápily ho zahnívající končetiny, ze kterých vylézali červi. Personál nemocnice ho ale odmítl ošetřit. Muže naložili na nákladní vůz a nechali ho odvézt. Případ, který popsala nezisková organizace SKP – Centrum, rozhodně není ojedinělý. S odmítnutím u lékaře se v Česku potkalo nejméně 13 procent bezdomovců. Vyplývá to z průzkumu, který mezi 900 lidmi bez přístřeší podnikly neziskové organizace Naděje, Armáda spásy a Charita ČR. Nejčastější důvody nepřijetí pacienta? Bezdomovec nepředložil kartičku pojištěnce či neměl občanský průkaz.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud