Pátek 28. ledna 2022
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava
Zataženo, déšť se sněhem 4°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Překotný porod uprostřed ulice: Zakrvácená maminka si odnesla miminko i s nákupem

Autor: aba - 
5. září 2017
11:16

Internetem koluje šokující video. Zachycuje maminku při překotném porodu přímo na ulici. Miminko se rozhodlo, že přijde na svět bez varování během pár vteřin při nákupu potravin. 

Video vzniklo v Číně ve městě Yunfu. Těhotná žena šla na místní trh nakoupit ovoce a zeleninu, když začala rodit přímo na ulici. Zničehonic jí totiž praskla voda a žena začala křičet. Kolemjdoucí se seběhli na pomoc a volali záchranku, jenže ani ta to na místo nestihla včas.

Porod byl totiž extrémně rychlý a podle svědků trval jen pár vteřin, během kterých se křičící matce narodilo dítě. Video, které natočil jeden z návštěvníků trhu, zachycuje novorozence mezi nohama stojící matky a dvě ženy, které ho zvedají ze zakrvácené země.

Pak na místo konečně dorazila i sanitka a lékař přestřihl pupeční šňůru. Miminko vyšetřili přímo na ulici na odložené židli na chodníku, a ačkoliv bylo podle doktora zdravé, doporučili zhruba třicetileté matce převoz do nemocnice.

Ta nabízenou možnost odmítla, podle místních zdrojů hlavně z finančních důvodů, aby ušetřila za ošetření v nemocnici, a dítě zabalené v kusu látky si spolu s nákupem v zakrvácených šatech odnesla rovnou domů. 

iribr ( 5. září 2017 15:03 )

 tvl jak nechala to miminko na zemi a jen na nej koukala. a pak ho da na zidli? proc ho nevzala do ruky? byla to holcicka tak proto? doma hodi do popelnice?

odetka ( 5. září 2017 11:30 )

no a šlo to taky. Snad to maminka i prcek zvládli bez následků

Zobrazit celou diskusi
Další videa