Nicnetušící matka porodila dítě do záchodu: Z mísy ho zachránil až policista

Autor: shp - 
21. dubna 2017
22:10

Mladá žena Yue z čínského města Nanking neměla vůbec tušení, že je těhotná. Během celých devíti měsíců na sobě nezpozorovala žádné významné změny. Pak se jí ale zničehonic udělalo zle a odběhla si na záchod. Do něho pak porodila křičící miminko.

Matka byla tak v šoku, že nebohé miminko nechala bezmocně ležet v záchodové míse a z koupelny utekla. Spolubydlící nevěděla, co se děje, takže zavolala raději policii.

Když na místo dorazil policista, nevěřil vlastním očím. „Ach, můj bože, ach, můj bože,“ křičel, když spatřil dítě v záchodové míse. Neváhal ale ani vteřinu, vzal do rukou ručník a dítě vytáhl ven.

Spolubydlící hrdinský čin natočila. Miminko i matka jsou nyní v nemocnici na pozorování. Policie případ nevyšetřuje jako trestný čin. Matka dítěti nepomohla, protože byla v šoku.

Žena porodila dítě do WC. Zachránil ho policista.Žena porodila dítě do WC. Zachránil ho policista. | Profimedia.cz

Podívejte se, jak vypadá porod císařským řezem:

Video  Intimní záběry z porodního sálu: Takhle probíhá císařský řez.  - Hospital-tv.cz

blesk_z_cisteho_nebe ( 22. dubna 2017 11:26 )

Nebo WC.

dfghjk ( 22. dubna 2017 11:23 )

Bylo by snad lepší to vyklopit na zem ty bulvární vole?

wildcat ( 22. dubna 2017 09:53 )

Žena když začne rodit tak skoro nic nepozná? Tomuto by neuvěřil ani muž, natož žena která porod zažila. Mrcha asi chtěla dítě spláchnout a ono se nedalo. A to že žena neví že je těhotná - blahoslavení chudí duchem!

jussuf ( 22. dubna 2017 08:50 )

Ešteže to stihli nasnímať. Dieťa v hajzli počká. Veď už báťuška Stálin gavaríl ,,Chuj s taboj nas mnógo " a koľko je Číňanov ? Vie to niekto ?

europa ( 22. dubna 2017 07:35 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud