Novorozenou holčičku nechala krkavčí matka po porodu hlavou v záchodě

Autor: shp - 
3. srpna 2015
15:37

Porodila ji na veřejném záchodu v Pekingu, neprojevila k ní žádný cit a zachovala se k nebohé a nevinné holčičce jako k výkalům. Krkavčí matka ji nechala v záchodu, a ještě k tomu hlavičkou napřed. Naštěstí slyšeli její pláč kolemjdoucí, kteří zavolali na pomoc policii.

Přivolaní strážci uslyšeli vycházet pláč z jedné z mís na zemi. Jeden z nich okamžitě dítě chopil za nohy a dívenku vytáhl ven, aby se mohla konečně pořádně nadechnout.

Dítě na místě opláchli a nechali převézt do pekingské nemocnice. Tam zjistili, že holčička neutrpěla žádné vážné zranění a bude v pořádku.

Policie si je jista, že krkavčí matka dítě porodila přímo na záchodě. Všude kolem totiž byla krev. V Číně donedávna platila striktní politika jednoho dítěte.

Komunistický režim ji však v roce 2013 zvolnil. Někteří lidé sice stále mohou mít jenom jedno dítě, ale v případě, že je jeden z rodičů jedináček, může si pár pořídit děti dvě.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

luboze ( 3. srpna 2015 18:29 )

k nebohe holčičce neprojevila cit??? ale holcicka prežila, dementi, nie je neboha

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud