Neděle 4. června 2023
Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav
Polojasno 21°C

Matka držela děti ukryté v bedně v podzemní jeskyni

Brittany Mugrauer
Brittany Mugrauer  (Autor: ČTK)
Autor: haj - 
13. září 2015
09:38

Případ krkavčí matky odhalili policisté v americkém státě Missouri. Brittany Mugrauer (24) nechala své ratolesti ve věku čtyři a šest let žít samotné v podzemní jeskyni. Děti měly místo pokojíčku jen dřevěnou přepravní bednu, byly bosé a špinavé.

Policie objevila děti ve čtvrtek během pátrání po ukradeném autě. V jedné z četných jeskyní na východním okraji města Kansas City se jim naskytl děsivý výjev.

V bedně mezi odpadky na ploše 2,4 x 3 metry živořily dvě malé děti, mladší (4) v tričku a kraťasech a druhé (6) v nylonových kalhotách, které mu byly evidentně příliš dlouhé. Obě děti byly zanedbané a špinavé. Chybějící stranu bedny jim nahrazovaly staré sedačky z auta. V jeskyni neměly vůbec žádné hračky ani další oblečení, pouze dvě malé přikrývky.

Když policisté vcházeli, mladší dítě zrovna jedlo rukama špínu a suché čínské nudle z hrnečku. Strážníky překvapilo, že se malí obyvatelé jeskyně ani trochu nebáli. Vyslechli je a ptali se také, proč si vyzuli boty. Děti odpověděly, že žádné nemají. Starší dítě navíc prozradilo, že nechodí do školy, i když už by mělo.

Krkavčí matka Brittany Mugrauer později vypověděla, že nechala potomky žít v jeskyni několik dní. Policie na ni uvalila vazbu a obvinila ji z ohrožení dětí. Ty si nyní převzaly úřady.

 

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa