Krkavčí matka nechala nemocnou dceru 9 hodin o samotě, oddávala se sexu a chlastu. Dívka zemřela

Autor: shp - 
13. srpna 2015
19:01

Sex a alkohol jí byly přednější než život a zdraví vlastního dítěte. Krkavčí matka Yvonne Adkins (32) si raději užívala s mužem, kterého poznala teprve před dvěma týdny na autobusové zastávce, než aby se starala o nemocnou tříměsíční dcerku Chanelle. Tu nechala 9 hodin, které prosouložila a propila, bez dozoru. Dívenku to stálo život.

Když se Chanelle druhý den dovalila do přízemí, kde dívenka spinkala, našla ji mrtvou. Přivolaní záchranáři se ji sice pokusili oživit, ale marně. Nezodpovědná matka přitom dobře věděla, že dívenku sužují teploty a je jí zle. Zdravotníci pak našli dítě v postýlce bez přikrývky.

Přes to všechno, co se stalo, se Adkins vyhnula vězení. Soudce ji ale v žádném případě nešetřil. „Vaše touhy po sexuálních aktivitách s někým, koho jste stěží znala, vyústily v to, že jste nechala dole své vlastní dítě, i když jste věděla, že to není vhodné,“ prohlásil Fletcher.

Případ Adkins vyvolal ve Velké Británii velkou vlnu odporu. Lidé označují obézní matku za „nechutné stvoření“ a přejí jí vězení. Doufejme, aby už nikdy žádné další děti neměla…

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

lalia ( 23. srpna 2015 09:43 )

blafan jsi nechutný necita.Měl by ses stydět.Kdo tě vychoval ?????

bum-bec-bum ( 13. srpna 2015 19:57 )

No a takový debil jako jsi ty už tady taky přesluhuje a ani vedra ho neskolí, jdi se spláchnout a bude klid.

oliiiii3 ( 13. srpna 2015 19:47 )

sama je hnusna , vlezl na ni snad jen slepej, chudak miminko, a ty jsi pekny šulin ze tak pises.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud