Pátá oběť povodní: Záchranáři našli mrtvou ženu!

Záchranáři zřejmě našli pátou obět rozbouřených řek na Liberecku a Děčínsku.  (Autor: ČTK)
Autor: val, INT - 
11. srpna 2010
15:00

AKTUALIZOVÁNO: Záchranáři horské služby našli v korytě řeky Smědá ve Frýdlantu pátou oběť víkendových povodní na Liberecku a Děčínsku. Jedná se o padesátiletou ženu z Frýdlantu, pohřešovanou od pondělka.

"Tělo ve Smědé našla jednotka horských záchranářů, která tu pomáhá prohledávat koryto a břehy řeky asi kilometr za městem v těžko přístupném terénu.

Totožnost ženy už potvrdili i její příbuzní. Je to žena, která spadla v sobotu do vody. Oficiálně pohřešovaná je ale až od pondělka, kdy její manžel zmizení nahlásil.

"Tělo ženy záchranáři nalezli krátce po poledni. Bude provedena i pitva, která by měla určit, kdy a jak žena zahynula," sdělila iDnes.cz mluvčí liberecké policie Vlasta Suchánková.

Bleskové povodně tak mají na svědomí už pět lidských životů. Mezi oběti dále patří seniorka z Heřmanic, jejíž tělo našli záchranáři u polské Bogatyně, tedy přibližně sedm kilometrů od domova. Podle informací policie zemřel při povodních i čtyřiatřicetiletý muž z Lindavy, šestapadesátiletý muž z Dolní Libchavy a třiaosmdesátiletý senior z Raspenavy.

eva56fr ( 14. srpna 2010 20:46 )

nejhorsi na tom je, ze si zase vse z poslednich sil vybuduji a za par let prijde opet povoden

setug ( 11. srpna 2010 16:30 )

Ti lidé se chtěli užívat léta, měli nějaké plány a mizerná voda jim vzala život.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud