Sobota 21. května 2022
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno 22°C

Klaus po nalomeném kotníku: Návrat na sjezdovku. Zvolil si modrou pro děti

Autor: Mii - 
23. ledna 2022
13:51

Pro exprezidenta Václava Klause letošní zima neproběhla tak, jak si představoval. Při prosincové procházce uklouzl v Krkonoších na zledovatělé cestě a nalomil si kotník. Místo jeho oblíbených lyží tak zamířil na ošetření do pražské Nemocnice Na Bulovce. Jeho stav se ale podle všeho lepší, o víkendu se na svahy vrátil, načež se z výletu pochlubil fotografií. A zmínil, že vzhledem k jeho stavu zvolil modrou sjezdovku, která bývá určena pro děti a seniory.

„No hloupost, hloupost! Mladická nerozvážnost. Nepokora. Prostě, mírně sněhu, zamrznuto, lesní cesta. A dokonce už trochu tmavlo, slunce dávno pryč a horší viditelnost. No, uklouzl jsem,“ komentoval svůj úraz tento týden ve studiu Blesku s tím, že jako hráč basketbalu je na bolesti kotníků zvyklý. „Myslím, že to přežiju,“ konstatoval exprezident.

Ještě v pondělí nicméně tvrdil, že pokulhává. „Já vždycky říkám, že druhý stupínek je, že mohu teoreticky doběhnout za ujíždějícím autobusem. A třetí, že už jsem v té fázi, že už mohu jít na trénink. Což nemohu,“ řekl Klaus. A překvapivě odhalil, že zvažuje, že na lyže se už nikdy nevrátí.

Ale vrátil, a to hned o pár dní později. Na facebooku jeho Institut Václava Klause zveřejnil fotografii, jak opět „řádí“ na sjezdovce. „Rehabilitace sněhem, i když jen po modré,“ napsal institut. Modré sjezdovky jsou ty nejjednodušší, z toho důvodu je často využívají senioři a děti.

Video  Václav Klaus exkluzivně v Blesku o zdravotních potížích i covidu  - Vera Renovica
Video se připravuje ...

tomik007 ( 23. ledna 2022 17:37 )

Zmizely lyže i s botami 🎿

MiKu ( 23. ledna 2022 16:27 )

Mně se líbí, jak různí strachem a úzkostí posedlí lidé se starají o ty druhé, aby se jim náhodou něco nestalo Každý holt není zes.. raný strachem a nechce trávit život v posteli jen proto, aby se jeho riziko ohrožení života blížilo nule. Jezdí na lyžích od malička a jak je vidět, zřejmě s rozumem. Schumacher helmu měl, jezdil na horších sjezdovkách a jak dopadl..

KuSuS ( 23. ledna 2022 15:49 )

Tak to chci pane Klaus vidět, jak Vy dobíháte autobus. Víte kterými dveřmi se nastupuje?

Michal Michal ( 23. ledna 2022 14:53 )

A kde má plísňák respirátor a přilbu ?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa