Jablonecký primátor ukázal nahou manželku a teď i záda Babišovi. Kroupa končí v ANO

Autor: ČTK, tva - 
17. 9. 2019
18:05

Jablonecký primátor Milan Kroupa vystoupil z hnutí ANO. Hlavním důvodem je podle něj rozpad koalice, který považuje za své osobní selhání. K odchodu ho vedla také snaha nepoškozovat ANO, řekl v úterý Kroupa, který stál v čele druhého největšího města v Libereckém kraji od voleb na podzim loňského roku. Odmítl, že by za odchodem byl tlak shora. Zda zůstane primátorem, není zatím jasné, spekuluje se, že ho zastupitelé už ve středu odvolají. Na programu jednání to však zatím není, jasno není ani o případném nástupci. Kroupa na sebe upozornil ještě před koaliční krizí, když se pochlubil nahými fotkami své ženy z dovolené.

V Jablonci se na konci prázdnin rozpadla koalice tvořená ANO, Piráty, hnutím Společně pro Jablonec a jedním zastupitelem zvoleným za Novou budoucnost pro Jablonec. Dohromady měla v zastupitelstvu 17 mandátů ze 30.

Koalice se ale kvůli dlouhodobým vnitřním sporům a také kvůli střetu zájmů primátora rozpadla, když 15. srpna zastupitelé za pomoci hlasů opozičních občanských demokratů a Starostů pro Liberecký kraj odvolali dva radní zvolené za Společně pro Jablonec – Petra Klápště a Štěpána Matka.

Erotické fotky manželky i vypnutí kamer

Kroupa se již dříve tento rok na sociální síti pochlubil erotickými fotkami své choti Marcely. Z jejího těla je vidět téměř vše. Nahé fotografie vznikly na letošní dovolené manželů Kroupových u Jaderského moře v Chorvatsku.

Koaliční partneři i opozice vyčítají Kroupovi, že jako jednatel firmy GREPA Networks vymáhá po městu zaplacení dvou milionů korun za provoz městského kamerového systému v letech 2016 až 2018 a žádá odpuštění věcných břemen pro kabely položené v městských pozemcích.

Kroupa na posledním jednání zastupitelstva všechny sporné body z jednání stáhl. Aby svůj nárok podložil, vypnul dokonce několikrát městský kamerový systém. Chtěl ukázat, že ho skutečně zajišťuje jeho firma. Sdružení místních samospráv ČR na něj kvůli tomu podalo trestní oznámení a událost vyšetřuje policie.

V Jablonci vyhrála loni na podzim ODS. Přestože v 30členném zastupitelstvu získala osm mandátů, skončila v opozici. Koalici tehdy sestavilo hnutí ANO, které ve volbách skončilo druhé a získalo sedm míst v zastupitelstvu. Třetí byli Piráti, kteří mají pět zastupitelů, čtyři získalo SPJ. V zastupitelstvu jsou také tři zástupci uskupení SLK, dva za NB a jeden z SPD. Spekulovalo se o nové koalici ANO s ODS a starosty, která by měla pohodlnou většinu 18 mandátů.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

anonym01 ( 18. září 2019 13:04 )

VUDČI STRANA JE OK. JEN NENI OK SLABOCH KTERY SE NECHA VYDIRAT MILOSEM ZEMANEM A KOMOUSEMA. VEDELA JSEM NA ROZDIL OD JINYCH ZE TO TAK DOPADNE. TED MAME SANCI ASPON S JINYMA PRAVICOVYMA STRANAMA.

anonym01 ( 18. září 2019 12:59 )

CHVALIM A PTAM SE JESTLI NEMAJI CHUT SE PRIDAT I DALSI.

anonym01 ( 18. září 2019 12:55 )

A SE NEDIVIM. TAK HEZKY PAR A ONI V ESTEBKOVĚ HNUTI S KOMOUŠEMA A NACKAMA CO SE KLANI KREMLU.

junkiexl ( 18. září 2019 03:45 )

Ta podoba s Buresem je pozoruhodna. Stejne odporny usaty typ se stejne odpornou spekatou zenstinou. A oba si mysli, ze jsou nadlidi.

oxyx ( 17. září 2019 21:44 )

Je dobrá, lesbo. Je lepší jak ztloustlá silimonča

Zobrazit celou diskusi
Další videa