Primátor ANO ukázal nahou ženu, pak Jablonci vypnul kamery a chce dva miliony

Autor: blv/čtk - 
14. 8. 2019
10:40

Primátor Jablonce nad Nisou Milan Kroupa (45) z hnutí ANO Andreje Babiše se záznamovou techniku v soukromí použít nebojí. Nedávno se na sociálních sítích pochlubil nahými snímky své manželky Marcely. Městské kamery ve městě, kde úřaduje, ale nechal vypnout. Na radnici tak hrozí rozpad vládnoucí koalice ANO s Piráty a Společně pro Jablonec. Důvodem je střet zájmů primátora. Ten se v pozici jednatele společnosti GREPA Networks domáhá zaplacení dvou milionů korun za provoz městského kamerového systému v letech 2016 až 2018. 

Primátor kromě dvou milionů také žádá odpuštění věcných břemen pro kabely položené v městských pozemcích v souvislosti s budováním metropolitní sítě. O obou návrzích budou jablonečtí zastupitelé jednat na mimořádném zasedání ve čtvrtek.

„Město si nikdy nic takového neobjednalo, podle veškerých dokumentů má k dispozici bezdrátový systém, a tak nevzniká nárok na toto plnění. Není ani nikde zasmluvněno, že bychom si tuto službu u firmy Grepa objednali,“ řekl náměstek Jakub Chuchlík (Piráti).

Koaliční partneři novinářům řekli, že návrhy rozhodně nepodpoří. Podle Chuchlíka město nemá smlouvu s primátorovou firmou, provoz a servis sítě zajišťuje společnost TELMO, která ji od roku 2009 za přispění dotací budovala. Koaliční partneři si nechali zpracovat nezávislý posudek sítě, výsledek ale zatím nemají.

„Je zcela nepochybné, že jsem ve střetu zájmů, ale to je věc, kterou jsem deklaroval už při vzniku koalice a všichni to věděli,“ řekl v reakci na výhrady koaličních partnerů Kroupa. Od začátku podle něj také bylo jasné, že úhradu za provoz kamerového systému bude třeba vypořádat. O úhradu totiž firma požádala ještě před koncem minulého volebního období.

Vypnutí kamerového systému jako důkaz síly

Podle Kroupy dokládají smluvní vztah města s jeho firmou Grepa dvě objednávky. Firma městský kamerový systém zcela ovládá, což primátor dokázal tím, že dočasně celý systém vypnul.

Kroupa na sebe v uplynulých dnech přitáhl pozornost už podruhé. Na sociální síti se totiž pochlubil odvážnými fotkami své choti Marcely. Z jejího těla je vidět téměř vše. Erotické fotografie vznikly na letošní dovolené manželů Kroupových u Jaderského moře v Chorvatsku.

„Jsme oba příznivci naturismu a do FKK kempu Valalta na Istrii jezdíme pravidelně každý rok. Je to pro nás osudové místo. Před deseti lety jsem tam manželku Marcelu požádal o ruku,“ komentoval fotky pro Blesk primátor.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

tomik007 ( 14. srpna 2019 17:11 )

Ten asi huli nejakej hodne tvrdej matrosz

panda82 ( 14. srpna 2019 16:44 )

A ještě je primátor? Bejkovec a hnt ho svinským krokem z radnice , to je vzor ctnosti, vystavit svou babu na veřejnost? snad na pranýř s ní

strejda777 ( 14. srpna 2019 13:32 )

Chlapík se urazil, že mu "mamku" nikdo moc nechválil? Bezva primátor! Gratuluji Jablonci a jejím obyvatelům. Snad si ho pak zvolí ještě jednou. To stojí za to! Poslal bych na něho nějaký menší audit, aby mu sklaplo.....protože takoví mají určitě něco špatně ve svých financích....

adeso ( 14. srpna 2019 13:29 )

na to ANO se nabalil každý druhý gauner a Babiš se s tím má teď vypořádat.... brrr a ještě prodává svou bábu. brrrrr. Nakonec jde taky o to, co to tam mají za voliče a zastupitele.

pepe111 ( 14. srpna 2019 13:24 )

Jako v každém městě, lidi jsou jen ovce a gauneři si vždy zvolí parchanty kteří jdou gaunerům na ruku a penízky se sypou.Nakrást co nejvíc a hlavně po volebním období už po n8ch poropa!

Zobrazit celou diskusi
Další videa