Černovláska se šesti prsteny: Komunista Kováčik ukázal svou policistku

Autor: kal, vei - 
22. 8. 2019
10:10

Šéf komunistických poslanců Pavel Kováčik (64) se po čtyřech měsících od svatby konečně ukázal na veřejnosti se svou vyvolenou. Se členkou ochranky Poslanecké sněmovny po boku se ve čtvrtek objevil v Českých Budějovicích na výstavě Země živitelka. Vystudovaný zootechnik Kováčik má k zemědělství blízko, před nástupem do vysoké politiky pracoval v JZD Dalešice, ošetřovatelem dojnic byl ještě na začátku 90. let.

Se svojí druhou svatbou dělal Kováčik tajnosti i před kolegy ve straně, v půlce dubna jim po obřadu nachystal aspoň malou oslavu ve Sněmovně. O jeho ženě se v tu chvíli vědělo ale jen to, že pracuje jako ochranka ve Sněmovně. Teď už si ji mohou prohlédnout i čtenáři Blesk Zpráv.

Pár si dal záležet na tom, aby k sobě ladil na první pohled. Modrá kravata Kováčika se doplňuje s celkově modrým laděním oděvu jeho paní. Modré je sako, boty i kabelka – jen nehty jsou do růžova. Výraznou roli hrají i doplňky – tři prsteny na každé ruce a kromě hodinek na levé ruce i náramek na pravačce.

Video Prezident Zeman dorazil na Zemi živitelku, předal květinu a zmizel - Blesk - Jakub Veinlich

„Soukromé záležitosti nebudu komentovat. Omlouvám se, mám schůzku s panem ministrem,“ uvedl Kováčik ke svému sňatku v dubnu a zmizel pak v nepřístupných prostorách Poslanecké sněmovny. „Měli spolu dlouhou známost. Tak se to dalo očekávat. Je to takový recidivista, na rozdíl ode mě,“ řekl tehdy Blesk Zprávám jeden z členů poslaneckého klubu.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

anonym01 ( 23. srpna 2019 09:48 )

TAKY ZMIS !

anonym01 ( 23. srpna 2019 09:46 )

MNO, OCHRANCI TECHTO http­s://ww­w.par­lamen­tnilis­ty.cz­/are­na/roz­hovo­ry/Tak-co-pane-Minari-Profesor-Chyla-znovu-o-Milionu-chvilek-Babisovi-a-Zemanovi-593180 KDE MA SOUŠKA POLICISTKA PENDREK?

rustikal ( 22. srpna 2019 16:03 )

Blesku, to jsou ale starosti?!!! Takový kdejaký raper je od hlavy k patě ve zlatě a big řetězy a to NIC!!! Trapáci

pooresh ( 22. srpna 2019 14:37 )

No chodit s "boxerem" na ruce je prece vsude zakazano! Vona takova pazoura zanecha pekne stopy na ksichte!

peyotl ( 22. srpna 2019 14:01 )

Zeman předal květinu a zmizel. snad navždy

Zobrazit celou diskusi
Další videa