Brožová nabourala do auta s dcerkou Jermanové. Co hejtmanka řekla o herečce?

Autor: Jakub Veinlich, jko - 
2. srpna 2019
05:02

Středeční hromadná dopravní nehoda na 4,5. kilometru dálnice D1 má nečekané účastníky. Herečka Kateřina Brožová (51) totiž podle zjištění Blesk Zpráv nabourala auto manžela středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (48). Ten v něm vezl také jejich čtyřměsíční dceru Emu. Hejtmanka pro Blesk Zprávy promluvila o nehodě i herečce.

Hromadná nehoda čtyř aut na D1 zablokovala dálnici směrem na Prahu během středečního dopoledne na několik hodin. Svůj mercedes si při nehodě poškodila také herečka Kateřina Brožová. V jednom z vozů byl navíc kočárek a dítě, nad kterým se během šetření nehody Brožová přímo na dálnici rozplývala.

Blesk Zprávy zjistily, že herečka nebyla jediným VIP účastníkem nehody. Auto s kočárkem a dítětem totiž řídil Jakub Pokorný (33) - manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO), která svou dceru Emu porodila teprve před čtyřmi měsíci.

Pokorný: Auto je psané na mě

„Nezlobte se, ale nebudu vám sdělovat žádné informace – je to čistě má soukromá věc a i auto je psané na mě,“ řekl zprvu stroze Blesk Zprávám Pokorný.

Po chvilce ale zareagovala i samotná hejtmanka, která potvrdila, že její manžel i dcera, nad kterou se skláněla Brožová, na dálnici v době nehody skutečně byli.

„Stál v koloně a paní Brožová do něj narazila. Jel vlastním autem, měl v něm naši dcerku Emu,“ okomentovala hejtmanka nehodu a byla ráda, že jsou její nejbližší, tedy manžel a malá dcera, v pořádku.

„Stalo se to v zúžení ve směru na Prahu v koloně. Ta se najednou rozjela, ale někdo to tam vepředu zašlápl, a bylo to. Nikomu se naštěstí nic nestalo a teď nás budou odtahovat," popsala detaily nehody Brožová. 

Mercedes Kateřiny Brožové z nehody „vyvázl“ pouze se zničeným levým předním světlem a zohýbanými plechy. Poškodil se také luxusní jaguar a SUV značky Škoda Kodiaq.

„Paní Brožová byla velmi slušná“

Právě kodiaq patřil manželovi hejtmanky. A Brožová to zřejmě záhy sama zjistila. U kočárku s malou Emou byla například i ve chvíli, kdy její tatínek a manžel hejtmanky vyřizoval s dětskou taškou na rameni s policisty potřebné záznamy o nehodě.

„Paní Brožová byla velmi slušná,“ řekla na adresu herečky Blesk Zprávám Pokorná Jermanová. Znovu zopakovala, že je pro ni nejdůležitější, že se nikomu nic při nehodě nestalo. Zároveň jako šéfka kraje vyzvala řidiče, aby k sobě byli v době uzavírek především ohleduplní.

„Je spousta uzavírek z důvodu oprav silnic, proto prosím řidiče o trpělivost a hlavně buďte k sobě ohleduplní. V těchto zúženích často dochází k podobným střetům, ať jsou tedy pozornější,“ dodala. Příčinu a viníka středeční nehody teď policie zjišťuje.

tomik007 ( 2. srpna 2019 22:31 )

Vetsi zmet cvoků uz si osud vybrat nemohl...

tomik007 ( 2. srpna 2019 20:06 )

A na velikosti pak zasadne nezalezi

sukin-sa-vracia ( 2. srpna 2019 18:34 )

Vyjádření paní Hejtmanky Jirmanové mě nepřekvapuje. Paní Kateřina opravdu je slušná žena. Na dobré vychování zapomíná pouze je-li v blízkosti nějaký hodně bohatý pán. Tehdy nekouká nalevo napravo.....

tomik007 ( 2. srpna 2019 17:19 )

Jako kdyby prasklo do Bohnicke vychovatelny...

novakalex ( 2. srpna 2019 17:00 )

Co chtějí šetřit. Viníkem je Brožová, nedobrzdila a práskla to do podržtašky a kadeřníka hejtmanky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud