Zeman prozradil, čím trpí. Kvůli zdraví a chuti k jídlu seškrtá cigarety

Autor: kal - 
27. 6. 2019
21:50

Prezident Miloš Zeman přiznal jeden ze svých neduhů, trpí nechutenstvím a „hubne až moc“. Rozhodl se proto omezit počet vykouřených cigaret na polovinu a přes prázdniny by rád ztloustl, uvedl ve čtvrtek pro TV Barrandov. Na Vysočině v Novém Veselí začal zároveň Zeman svoji dovolenou.

„Trpím nechutenstvím,“ řekl prezident pro TV Barrandov s tím, že už mu nic neříká například maso. „Chutnají mi jen sladká jídla,“ zmínil Zeman, který byl v minulosti na zabijačkách jako ryba ve vodě a uměl si dopřát ovar i jelita. Proto se hlava státu rozhodla zredukovat počet vykouřených cigaret na polovinu. „Aspoň mi bude každá cigareta více chutnat, protože bude vzácnější,“ zasnil se prezident.

Sladká jídla Zeman zmiňoval už v minulosti, když řekl, že díky nim mu „odešla cukrovka“. Odborníci takový výklad zpochybňovali. U kouření prezident už dříve zmínil, že s ním začal ve 27 letech, proto prý už mu nemohlo uškodit. Taková slova byla moc i na přední tabákovou společnost, která se proti nim ohradila a připustila škodlivost tabákových výrobků v každém věku.

Video Vypadá nemocně, říká, že je zdráv: Tak šel čas s fyzičkou Miloše Zemana - Jan Jedlička

Ohledně zdraví Miloše Zemana Hrad i sám prezident odráželi už řadu spekulací a lží. Mezi nejvýraznější patřily ty o tom, že má Zeman umělou nohu, začíná mu selhávat hlava nebo umírá na rakovinu. Prezident opakovaně připouští jen to, že má neuropatii dolních končetin, proto mu dělá problémy delší chůze a zejména schody.

Video Václavu Klausovi přišel do deště popřát prezident Miloš Zeman - Blesk TV

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

zemanbures ( 29. června 2019 22:47 )

satanas, ale ono mu to NESTOJÍ už padesát let.

hradnihulvat ( 29. června 2019 22:45 )

Čím? Přece pokročilou demencí. Ale to už všichni víme.

anonym01 ( 29. června 2019 22:11 )

TO JE ONO, KOPAT DO LIDI A NIČIT JEJICH ZIVOTY. CHVALIT HO ZA TO MUZE PRIMITIV JAKO JSI TY.

satanas ( 29. června 2019 17:10 )

Zeman zaslouzi pochvalu zato, jak "KOPE" do riti ruzne ANONYMni primitivy..Je to proste osobnost..A co dodat k zivotosprave?? Nikdo neni nesmrtelny, ale zivot se ma zit, uzivat "plnymi dousky" dokud to STOJI ZATO:.

anonym01 ( 29. června 2019 07:37 )

po alkoholu se tloustne, pan Zeman konzumuje alkohol, ale hubne. Nikdo se na nic nesmí ptat stejne jako za Brezneva. Ovcacek, Klaus a spol vyjedou a je zle. dnes zemrel jeho dlouholety kamarad http­s://e­uroz­pravy­.cz/do­maci/­poli­tika/­261996-zemrel-frantisek-cuba-autor-slusovickeho-zazraku/ v ty době to byl opravdu zazrak, ale svet jde dal. stari komousi a spol. by to meli vzdat

Zobrazit celou diskusi
Další videa