Čaputová si dala se Schwarzenbergem rybu k večeři. Pak šla v Praze na Dylana

Aktualizováno -
10. 4. 2019
11:05
Autor: Jan Kálal, vei, ČTK - 
9. 4. 2019
21:55

První zvolená prezidentka Slovenska Zuzana Čaputová byla na skok v Praze. Podle informací Blesk Zpráv v centru metropole povečeřela s čestným předsedou TOP 09 Karlem Schwarzenbergem, kterému tak oplatila podporu v kampani, do které se kníže zapojil i z nemocnice. Mezi dalšími, se kterými se Čaputová v Praze setkala, je například ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský. 

„Povečeřeli jsme spolu, bylo tam několik hostů a měli jsme nějakou rybu,“řekl Blesk Zprávám Schwarzenberg. Čaputová podle něj pak zamířila do Lucerny na koncert Boba Dylana.

„Bylo to milé, neformální setkání paní Čaputové a jejích přátel s lidmi v Praze, kteří podpořili její kandidaturu,“ řekl ČTK Žantovský. Bavili se o situaci v Evropě před volbami do Evropského parlamentu. „Ale také o hudbě či o společných kamarádech,“ dodal.

V Praze je zvolená slovenská prezidentka na soukromé návštěvě i se svým přítelem Peterem Konečným, kterého média překřtila na „prvého frajera“.

„Šla soukromně na koncert, absolvovala večeři s přáteli, přespala v Praze a v tuto chvíli už je v autě na cestě zpět do Bratislavy,“ řekl Blesk Zprávám mluvčí Čaputové Martin Burgr. 

Slováci rozhodli o tom, že nástupcem Andreje Kisky bude právě Zuzana Čaputová, v březnových prezidentských volbách, kde nezávislá kandidátka porazila ve finále místopředsedu Evropské komise Maroše Šefčoviče.

Video Bratr Čaputové: Kvůli výhrůžkám měla ochranku. A jako prezidentka nechce z domu - Jakub Veinlich/Blesk Zprávy

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

kradlous ( 11. dubna 2019 07:46 )

Vrána k vráně sedá.Čaputa se sešla s členem upadající strany kterou potopil křivák Kradlousek pod vedením chudáčka Pospíšila.

Jiina Machov ( 11. dubna 2019 07:37 )

A kobliho v tom pekle se nauč gramatiku a umyj si pyj ať se od tebe čerti neumazou pá tvl.

jentakjenkobliha ( 10. dubna 2019 19:20 )

vilizanej: Jestli paseš svoji raketu je jen tvůj problém a netahej ji na diskuse.

villi ( 10. dubna 2019 19:18 )

S DĚLNÍKY,KTEŘÍ NA SLOVENSKOU PROSTITUTKU MAKAJ NA NĚ KAŠLE !!!! TA MYSLÍ NA VYŠŠÍ FAŠISTY !!!

Jiri Pistora ( 10. dubna 2019 19:08 )

No ty mas dost paciente...

Zobrazit celou diskusi
Další videa