Hamáček nakročil k obhajobě postu šéfa ČSSD. Podpořili ho v Hradci

Autor: peb, ČTK - 
24. 11. 2018
15:15

Sociální demokraté Královéhradeckého kraje v sobotu nominovali na předsedu strany Jana Hamáčka, na pozici prvního místopředsedy Romana Onderku a na funkci řadového místopředsedy Martina Netolického. Podpořili tak současné vedení strany. Volební sjezd bude v březnu. Řekl to předseda hradecké ČSSD Jan Birke.

Jako lídra pro volby do evropského parlamentu hradečtí navrhli Pavla Poce. Stranické volby budou v Hradci Králové. ČSSD si zvolí celé nové vedení. Odstoupí na něm i předseda Jan Hamáček a místopředsedové zvolení na letošním mimořádném sjezdu, což jsou Onderka a Netolický.

V Hradci Králové v sobotu obhájil funkci krajského předsedy Jan Birke, ve funkci je od roku 2014. Je zároveň poslancem a starostou Náchoda, kde na podzim sociální demokracie vyhrála komunální volby se ziskem 32 procent.

Video Vypískaný Hamáček: Je potřeba, aby proběhlo rychle posouzení zdravotního stavu Andreje Babiše ml. - Jakub Veinlich, Lukáš Červený

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

hejhej ( 25. listopadu 2018 15:36 )

Socani jsou nepoučitelní. Opakuje se stejný scénař jako s demisi - nedemisi Sobotkou. Pokud se ČSSD nezbaví Hamáčka, Pocheho,Štěcha, Diensbiera ajim pod. budou mít v příštích volbách smůlu.

tomik007 ( 24. listopadu 2018 20:57 )

DUSTOJNY nastupce Bohusza

horalysa ( 24. listopadu 2018 18:18 )

Břídil jako břídil. ČSSD chybí v čele odobnost. Kde nic není ani čert nebere.

hejhej ( 24. listopadu 2018 18:07 )

Pokud bude Hamáček opět zvolen se stávajícím týmem a s Pochem za zad.kem, může být ČSSD jistá, že jsou v příštích volbách pod 5%.

anonym01 ( 24. listopadu 2018 18:06 )

JÁ NEBO TY? https://www.reflex.cz/clanek/komentare/91410/zeman-si-vymyslel-vyrok-prof-hoschla-o-babisovi-mladsim -reditel-narodniho-ustavu-dusevniho-zdravi-protestuje.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=s ekce-z-internetu

Zobrazit celou diskusi
Další videa