Trumpova tchyně: V Česku mám odvoleno a letím za Donaldem!

Autor: Jana Gogová - 
9. 10. 2016
05:00

Volila v pohodlí domova, komise jí přinesla volební urnu až domů, do upraveného bytu ve Zlíně. Marie Zelníčková (90), matka Ivany Trump (67) a tchyně kandidáta na amerického prezidenta Donalda Trumpa (70), je pořád plná elánu a v jednom »volebním« ohni.

„V jednom ne, spíše ve dvou,“ směje se stále vitální dáma, která žije střídavě ve svém Zlíně a v Americe. Ponejvíce v New Yorku. „Volila jsem hlavou i srdcem, máme krásný kraj a hlas jsem dala tomu, kdo o něj má zájem a už v minulosti prokázal, že mu jde o jeho zvelebení,“ objasnila svou včerejší volbu.

Paní Marie má značný přehled i o blížících se volbách ve své druhé vlasti. „Je tu druhé kolo předvolební diskuse, v noci na pondělí se chci dívat. Donald se nesmí nechat znervóznit, útoky se na něho valí z mnoha stran, ale on je hodně silný, věřím mu,“ dívá se do budoucna jeho tchyně.

Do New Yorku se vydá začátkem listopadu. „Musím tam stihnout finále. Ale řeknu vám jedno: i když by Donald nevyhrál, bude to zase on. Vždycky mu říkám, Done, aspoň můžeš zase hrát svůj milovaný golf,“ směje se paní Marie a už teď se těší na tři vnoučata a osm pravnoučat.

Volby jsme pro vás sledovali ONLINE ››

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

nick55 ( 9. října 2016 21:33 )

Tady někdo neumí přečíst článek a ani počítat - panebože do koho jsi duši dal

sores ( 9. října 2016 18:31 )

Bože kolik jíje roku stařeně? Vždyť její dceři ex manželce Trampa je 68 let to jí máma měla v 16??? Že si troufá ještě cestovat takovou dálku!

flesch2z ( 9. října 2016 16:20 )

Doufám, že dá Hillary pořádně na frak.

flesch2z ( 9. října 2016 16:16 )

Je pořád plná elánu, ale volební urnu jí přinesli až domů. Hmmm..........

1946 ( 9. října 2016 15:23 )

To jo, ale díky plastikám, stejně jako její dcera.

Zobrazit celou diskusi
Další videa