Kandidát na prezidenta USA Trump: 18 let neplatil daně!

Autor: kat - 
2. 10. 2016
20:21

Patří k nejbohatším mužům světa a na jeho kontě se povalují desítky miliard. Přesto prý republikánský kandidát na prezidenta USA Donald Trump (70) 18 let neplatil žádné daně z příjmů!

Do vězení za to ale nepůjde, měl na to totiž ze zákona právo – paradoxně na základě svého neúspěchu! V roce 1995 totiž vykázal ztrátu ve výši v přepočtu 22 miliard Kč, což ho od daní z příjmů na příštích 18 let osvobodilo.

Přestože se daním vyhnul legálně, byla tato »anomálie« nejspíš důvodem k tomu, proč se zveřejněním daňového přiznání tak otálel. „Možná nechtěl připomínat svůj neúspěch z roku 1995, možná si ale jen nepřál, aby bylo v rámci prezidentské kampaně propíráno jeho osvobození od daní,“ shodují se experti.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

anka ( 3. října 2016 13:19 )

vite o cem mluvite? tady preci nejde vubec nejake poruseni?

sendrasak ( 3. října 2016 09:47 )

Tvůj oblíbenec Zeman je také Žid, aspoň to trdi, zasr.aná rasistická kur.vo.

st.rec ( 3. října 2016 07:47 )

Takže nic neporušil a vše je OK.Ovšem zneužité maily byly za hranou zákona,to nikdo nezpochybnil.

maledivy2016 ( 3. října 2016 06:35 )

Zdegenerovana USA, zločinci s kravatou, patří ke zdi!

anka ( 3. října 2016 01:17 )

 zajimave, kolik lidi se ma potrebu vyjadrit a jejich prispevky jsou uplne mimo, ze je videt, ze tomu vubec nevi v cem je problem. Neni zakonem ukazovat sve dane pro kandidaty na prezidenta, ale od 70 let to dela kazdy kandidat dobrovolne. Trump je vyjimka, ten je odmita ukazat. Chvasta se kolik moc penez ma, ale nekdo poslal anonymne nekolik stranek z jeho dani z roku 1995, kde nahlasil ztratu 916 milionu.....Spekulace jsou o tom, proc Trump nechce ukazat kolik od te doby plati na danich.... a o tyhle spekulace jde a ne o tom, ze platil co musel nebo ze je neplatil legalne. Nekteri trollove se tu ani nevyjadruji k problemu, jenom hlasi co maji, nenavist k ostatnimu kandidatu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa