Svědectví o Janě z Nepomyšle: Z chudé uklízečky Karlovou kněžnou

Autor: ljš, uá - 
27. 11. 2013
05:02

Ani ne tak Popelka, jako spíš nepovedená Pretty Woman. Lidé, kteří Schwarzenbergovu krasavici Janu Vopěnkovou (25) znají, tvrdí, že je to zlatokopka, která se rozhodně nebojí na veřejnosti svléknout, mravy nemá knížecí, ale poněkud volné a pro život v luxusu udělá cokoli.

Načančaná Jana na Slavících pyšně pózovala fotografům v pompézních šatech po boku Karla Schwarzenberga a užívala si pozornosti médií. Fotky, které se záhy vynořily z její minulosti, si ale asi za rámeček nedá a na stránkách novin by je nejspíš vidět nechtěla.

Na jedněch z ní na diskotéce partička mladíků za všeobecného veselí strhává oblečení a nerušeně ji osahavá na intimních místech.

A s fotografiemi přišly také různé zvěsti. Po maturitě se prý Vopěnková od matky, kterou prý příliš nevyhledává, odstěhovala k babičce do Prahy. Těžko hledala práci, a tak chvíli pracovala například jako uklízečka, podle jiných se ale živila escortními službami.

S žádostí o práci prý oslovila i šlechtice Karla v jednom hotelu. Dala mu své číslo a textová zpráva na sebe nenechala dlouho. Zda pro něj skutečně pracuje, nebo se "jen" těší jeho přízni, není jasné. Oba dotyční totiž zarytě mlčí.

Rodná víska

Dobrou pověst nemá Jana i v Nepomyšli, odkud pochází. „Tahle vesnice jí byla vždycky malá a dávala to najevo. Neměla jsem ji ráda, nebyla příjemná. Chovala se, jako kdyby její h**no nesmrdělo,“ řekla s despektem jedna z jejích vrstevnic. „Když odešla, povídalo se o tom, čím se v Praze živí, ledaccos,“ dodala.

Jiný její známý z rodné vesničky jde na webu Extra.cz dokonce ještě dál: „Co se týče Nepomyšle, tak tam spala snad s každým chlapem. Od feťáků až po policajty a kamarádovi prováděla orální sex jen proto, aby jí dal od něj pít krabicové víno."

Mladá krasavice jistě doufá, že s druhořadými diskotékami a škemráním o drinky je nadobro konec. Schwarzenberg, kterého se jí podařilo ulovit, prý pozornostmi rozhodně nešetří. „Pochlubila se, že je velmi štědrý, za ty dva měsíce už prý do ní vrazil asi dvě stě tisíc,“ prozradila jedna z jejích kamarádek.

Komerční sdělení:

Značkové oblečení za nejlepší ceny! 100% originál, skladem, zkušební kabinky v Praze!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

ninka64 ( 27. listopadu 2013 20:14 )

abvydavatelstvi ( 27. listopadu 2013 13:36 )

Všem je už dávno jasne že celebrity z lidí dělají média .... Jasně to na videu ukázal jeden student z Prahy z filmové školy.... oblékl se jako celebrita... vzal si spolužáky s kamerami a mikrofony a ten hloucek vytprazil do ulic... lidi se začali zastavovat a jako že redaktoři se ptali jestli tu celebritu poznají... všichni říkali že ano že je to zpěvák ale nemůžou si vzpomenout na Jméno.. nebo herec a taky si nemůžou vzpomenout na Jméno,.... Nakonec mladík vlezl do luxusního hotelu a jakože reportéři zůstali před hotelem... Mladík vylezl druhou stranou hotelu jako obyčejný kluk a nikdo si ho nevšiml... Ponaučení z toho plyne, že media maji velkou moc manipulovat s lidským myšlením....

abvydavatelstvi ( 27. listopadu 2013 13:27 )

Tak pojďme založit Nový bulvár ..... který bude psát pravdu o všem a všech .....

ivoadler ( 27. listopadu 2013 13:26 )

A proto ona si Simonka tak pochvaluje manželství s Karlem Vagnerem. On jí vlastně dělá promo agenta a ona se může prezentovat jako velká mecenáška charity a vůdčí osobnost modelingu. Ti dva se hledali, až se našli.

abvydavatelstvi ( 27. listopadu 2013 13:25 )

Nenapadni byli vždycky příslušníci StB ..... A plesaty zrzoun .... zrzavi jsou vždycky zakerni... to maji v povaze od přírody...!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa