Tahle dvacítka nedá knížeti spát: Víme, kdo je Schwarzenbergova kráska!

Autor: map, vr - 
26. 11. 2013
12:52

Nestydí se vykasat sukně až k pasu, ukázat růžové kalhotky či své odhalené vnady. Tak to je ta dívka, která nedá šéfovi TOP 09 Karlu Schwarzenbergovi (75) spát!

A to už je u knížete co říct! S půvabnou Janou Vopěnkovou se kníže ukázal na vyhlašování slavíků a o půlnoci si ji pak přivedl k sobě domů.

Z fotografií, které si Jana dává na svůj facebookový profil je jasné, že dobře ví, jak zaujmout muže. Také noblesní Schwarzenberg jejím půvabům podlehl. Podle kamarádky za ním v jednom hotelu zašla s tím, že po maturitě nemá práci. A kníže jí po chvíli poslal první esemesku. Teď už má asi krásná Jana práce dost… A Schwarzenberg dovede svoji živočišnou přítelkyni prý náležitě ocenit.

„Pochlubila se, že je velmi štědrý, za ty dva měsíce už prý do ní vrazil asi dvě stě tisíc,“ tvrdí jedna z Janiných kamarádek. Sám Schwarzengerg ale dál drží bobříka mlčení. A to přesto, že Blesk otiskl fotografie, jak si Janu odvedl v noci domů. „Můžete prozradit, jaký je mezi vámi vztah,“ zeptal se Blesk šéfa TOP 09 včera znovu. „Ne“ zněla odpověď. A na otázku proč ženatý kníže odvětil: „Protože do toho nikomu nic není.“

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zadnice ( 27. listopadu 2013 10:36 )

Běžte s tím šišlou do háje nebo do Švýcarska a Rakouska!!!

akko ( 26. listopadu 2013 18:45 )

Kdyz si predstavim,ze se s nim libala,je mi spatne...Ta zenska musi mit zaludek...

japos22 ( 26. listopadu 2013 18:28 )

Máš pravdu - oba patří do vězení

buban ( 26. listopadu 2013 17:55 )

Toz knize vrazil do stet.ky aspon penize-kdyz uz nic jiného vrazet nemuze.

dreamss ( 26. listopadu 2013 17:53 )

Seschlá makrela Františka by u Khárla nepochodila.

Zobrazit celou diskusi
Další videa