Tahle dvacítka nedá knížeti spát: Víme, kdo je Schwarzenbergova kráska!

Autor: map, vr - 
26. listopadu 2013
12:52

Nestydí se vykasat sukně až k pasu, ukázat růžové kalhotky či své odhalené vnady. Tak to je ta dívka, která nedá šéfovi TOP 09 Karlu Schwarzenbergovi (75) spát!

A to už je u knížete co říct! S půvabnou Janou Vopěnkovou se kníže ukázal na vyhlašování slavíků a o půlnoci si ji pak přivedl k sobě domů.

Z fotografií, které si Jana dává na svůj facebookový profil je jasné, že dobře ví, jak zaujmout muže. Také noblesní Schwarzenberg jejím půvabům podlehl. Podle kamarádky za ním v jednom hotelu zašla s tím, že po maturitě nemá práci. A kníže jí po chvíli poslal první esemesku. Teď už má asi krásná Jana práce dost… A Schwarzenberg dovede svoji živočišnou přítelkyni prý náležitě ocenit.

„Pochlubila se, že je velmi štědrý, za ty dva měsíce už prý do ní vrazil asi dvě stě tisíc,“ tvrdí jedna z Janiných kamarádek. Sám Schwarzengerg ale dál drží bobříka mlčení. A to přesto, že Blesk otiskl fotografie, jak si Janu odvedl v noci domů. „Můžete prozradit, jaký je mezi vámi vztah,“ zeptal se Blesk šéfa TOP 09 včera znovu. „Ne“ zněla odpověď. A na otázku proč ženatý kníže odvětil: „Protože do toho nikomu nic není.“

zadnice ( 27. listopadu 2013 10:36 )

Běžte s tím šišlou do háje nebo do Švýcarska a Rakouska!!!

akko ( 26. listopadu 2013 18:45 )

Kdyz si predstavim,ze se s nim libala,je mi spatne...Ta zenska musi mit zaludek...

japos22 ( 26. listopadu 2013 18:28 )

Máš pravdu - oba patří do vězení

buban ( 26. listopadu 2013 17:55 )

Toz knize vrazil do stet.ky aspon penize-kdyz uz nic jiného vrazet nemuze.

dreamss ( 26. listopadu 2013 17:53 )

Seschlá makrela Františka by u Khárla nepochodila.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud