Pátek 19. července 2024
Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja
Polojasno 28°C

Britská policie dopadla šílence: Manželku komentátora BBC zastřelil kuší! Neušetřil ani dcery

Autor: ČTK - 
10. července 2024
16:40

Britská policie ve středu 7.července po intenzivním pátrání dopadla 26letého muže, kterého podezírá z vraždy tří žen. Tři vážně zraněné ženy byly nalezeny v domě v hrabství Hertfordshire na severním předměstí Londýna v úterý večer, na místě navzdory zásahu záchranářů zemřely. Informovala o tom dnes stanice BBC News, která potvrdila, že oběťmi jsou manželka a dvě dcery jednoho z jejích komentátorů.

Britská policie oznámila, že 26letého Kylea Clifforda dopadla v Enfieldu na severu Londýna, kvůli zraněním byl převezen do nemocnice. Policie na podezřelého nevystřelila.

„Po rozsáhlém pátrání byl podezřelý nalezen a po nikom dalším v souvislosti s vyšetřováním v tuto chvíli nepátráme,“ uvedla detektivka Justine Jenkinsová. Dodala, že pro rodinu obětí je to neuvěřitelně těžké období, a vyzvala veřejnost k respektování jejího soukromí.

Všechny tři oběti - ve věku 25, 28 a 61 let - patřily do jedné rodiny. Stanice BBC Radio 5 live později uvedla, že jde o Carol Huntovu, manželku komentátora této stanice Johna Hunta, a jejich dvě dcery Louise a Hannah.

Hunt je hlavním komentátorem dostihů v rádiu BBC, jeho hlas znají miliony lidí. Podle britských médií našel těla v úterý brzy večer poté, co se vrátil domů z reportáže na dostihovém závodišti Lingfield Park, které se nachází jižně od Londýna.

Policie hrabství Hertfordshire uvedla, že pachatel k vraždě patrně použil kuši a další zbraně. Neuvedla, jaké měl Clifford vazby na tři zavražděné ženy. Podle britských bulvárních médií je Clifford bývalým přítelem jedné z dívek. Clifford pravděpodobně rok sloužil v britské armádě, řekly zdroje deníku deníku The Guardian.

diskutujici ( 11. července 2024 16:25 )

Vypadá jako přihřátý hošík.

Vendy O ( 10. července 2024 23:38 )

Možný je všechno. ;)

offline ( 10. července 2024 20:45 )

Jak je možné, že když jsou oba rodiče etničtí Britové, dcery jsou černé jak bota?

viho ( 10. července 2024 18:54 )

Za pár let se o takovýchto "rodinných záležitostech" už ani psát nebude. Původní Britové se postupně asimilují, s novou labouristickou vládou to půjde rychle. Pokud chlapec slušně zdravil a pětkrát denně se modlil, tak se nejspíš jedná o případ špatně vychované dcery. 🙂🙁

Milena Trummer ( 10. července 2024 18:13 )

Presnê 👍

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání