Pátek 14. června 2024
Svátek slaví Roland, zítra Vít
Oblačno 20°C

„Voňavá“ nehoda: Opilý a zdrogovaný traktorista se zákazem řízení hnůj nedovezl

Autor: rv - 
11. června 2024
11:12

Kuriózní nehoda se stala ve Vamberku na Rychnovsku. Traktor po silnici táhl přívěs plně naložený hnojem. V kopci se ale náklad odpojil a už to jelo. Valník sestřelil zábradlí, značku a nakonec se napasoval do jediného problematického místa široko daleko, do potoční vpusti. Traktorista (36) věděl, že je zle, a tak se pokusil zmizet. Marně.

Valník vrchovatě naložený hnojem měl už nejlepší léta za sebou. Táhlé stoupání v Merklovicích, okrajové části Vamberku, nezvládl a od traktoru se urval. Poté začal  samovolně sjíždět z kopce zpět.

„Vyjel mimo komunikaci, kde poškodil kovové zábradlí, svislou dopravní značku a následně spadl do potoční vpusti,“ popsala spanilou jízdu „voňavého“ nákladu policejní mluvčí Karolína Macháčková.    

Traktorista věděl, že je zle. Z místa se proto snažil co nejrychleji zmizet. Když dorazili dopravní policisté, nevítal je s velkým nadšením. Nadýchal a měl i pozitivní test na pervitin. „Řidiči nepomohlo ani jeho tvrzení, že alkohol i návykové látky požil až po dopravní nehodě,“ řekla mluvčí.

Nakonec souhlasil s lékařským vyšetřením s odběrem vzorku krve a moči. Navíc se ukázalo, že kromě alkoholu a drog má též platný zákaz řízení. Škoda přesáhla 10 tisíc korun.

Video  Na Semilsku se traktor při nehodě proboural do domu, příčinu šetří policie  - Twitter/@hzs_lbk
Video se připravuje ...

Starej bonzák ( 11. června 2024 16:17 )

A taky jsi byl ožungr a zfetovanej?

MADONNA ( 11. června 2024 16:13 )

🤣🤣🤣

bullshit ( 11. června 2024 13:14 )

Kdyby Vás ten hnůj alespoň zasypal možná by jste změnil poměrně rychle názor... 😁

otakarek prvni ( 11. června 2024 13:03 )

Takže aby v tom bylo jasno SPOLEČENSKOU NEBEZPEČNOST v tom nevidím ...

i Já jako malý 5. letý kluk jsem řídil u babičky v Náchodě autíčko na benzínový pohon na úrovni motokáry po tamních polních silnicích na Jiráskovu chatu ---- co uděláte ZASTŘELÍTE mě ? 😁 ŽASNU nad touto Debilitou, neboť neznám kluka tehdy který by vlastnil ŘP na jednostopá a neřídil tehdy tzv. Pionýra - tedy Jawu 21 😃

otakarek prvni ( 11. června 2024 12:56 )

a zákaz řízení u tohoto stroje je asi stejné jako nemít patřičné oprávnění dané skupiny k řízení tedy skupiny T ! 😃

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání