Pondělí 22. července 2024
Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor
Polojasno 30°C

Příbuzní truchlí po utonutí dvojčátek (†18 měs.): Zemřeli dva andílci!

Autor: rix - 
1. dubna 2023
19:47

Americkou Oklahomou otřásla před pár dny strašlivá tragédie. V bazénu u jednoho z rodinných domů se utopila dvojčátka Locklyn a Loreli. Jak se ukázalo, za neštěstím zřejmě stojí jejich nemocná babička. Rodina je naprosto zdrcená, o dětech mluví jako o andílcích.

Stačila jenom chvilka nepozornosti, aby se stalo neuvěřitelné neštěstí. Podle posledních informací měla dvojčátka hlídat jejich babička. Ta ale trpí alzheimerem, na děti tak pořádně nedohlédla. Navíc nechala otevřené dveře do zahrady.

Chlapeček Locklyn a dívenka Loreli pak využili nestřeženého okamžiku a utekli babičce ven z domu. Tam bohužel spadli do nekrytého bazénu. Na dně je pak našla až jejich šokovaná maminka. Přivolaný lékař Locklynovi a Loreli už nedokázal nijak pomoci. Teprve osmnáctiměsíční dvojčátka byla na místě prohlášena za mrtvá.

„Byli to andílci,“ zoufala si jejich kmotra Dawn Lemonsová. „Byli tak zábavní. Loreli ráda tančila. Oba hráli na harmoniku, klavír a bubny. Rádi zpívali. Byla to prostě ta nejmilejší miminka,“ vzpomínala na zesnulé děti pro zpravodajský server Fox 25.

S tragédií se podle Lemonsové rodiče srovnávají jen těžko. „Někdy je to lepší, někdy horší. Bojím se o ně,“ uvedla. Situace je o to smutnější, že maminka Jenny se ještě pokoušela své nejdražší oživit. Bohužel marně.

Jen několik dní před tragédií Jenny na sociálních sítích sdílela fotografii obou dvojčat. „Jenom by neustále skotačili,“ napsala do popisku k příspěvku. V domě žena žila spolu se svým manželem Sonnym a jejich šesti dětmi. Její muž pracuje jako manažer v reklamní společnosti a Jenny pečuje na plný úvazek o domácnost. S řízením domácnosti jí pomáhala právě i její matka.

Video  V bazénu se utopil teprve tříletý chlapeček.  - TV JOJ
Video se připravuje ...

Bohumila Masopustová ( 2. dubna 2023 09:36 )

Proč si rodina pořídila tolik dětí, když na ně nestačí. Jedno nebo dvě dají dost práce. Navíc za pomoc je nemocný člen rodiny. Svědčí to nedbalosti. Ten na nebesích je za to dost potrestal.

lenny7 ( 1. dubna 2023 22:34 )

nezod­pověd­né..­.nechat nemocnou babku hlídat tak malé děti

papouskova ( 1. dubna 2023 21:27 )

Je to tragédie, hrozná. Ale dát hlídat děti nemocné babce s alzheimerovou chorobou, to je tedy fatální selhání.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání