Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Čekáme na tebe, milujeme tě: Dojemný vzkaz kamarádky zmizelému Šimonu Hlaváčkovi (17)

Video se připravuje ...
Autor: VaB - 
17. března 2023
12:09

Osmnáct dní. Tak dlouho policisté a rodina pátrají po Šimonovi Hlaváčkovi (17) z Přelouče. V den, kdy ho naposledy viděli, se pohádal na narozeninové oslavě. Poté odešel z baru. Při pátrání v okolí Labe se na mostě našla mladíkova bunda. Od té doby nikdo netuší, kde by mohl být. Na sociálních sítích sdílela emotivní příspěvek i jeho kamarádka, která prosí, aby se vrátil domů.

Teprve sedmnáctiletý Šimon Hlaváček z Přelouče zmizel v noci z 27. na 28. února. Ten večer byl v Pražské ulici na soukromé narozeninové oslavě, kde se s někým pohádal a následně odešel. Kam měl namířeno, není jasné. Jeho bunda se později našla na mostě přes Labe.

Je to tak zřejmě poslední místo, kde po sobě zanechal nějakou stopu. „Cítím se špatně, snažím se stále organizovat pátrání. Aktivně svolávám dobrovolníky, snažím se dělat maximum, abych bráchu našel,“ uvedl ve středu Šimonův starší bratr Lukáš. Po Šimonovi pátrá od chvíle, kdy zjistil, že sourozenec zmizel.

Chybíš nám tu

Po Šimonovi se také shání jeho kamarádka Monika, která na sociálních sítích sdílela emotivní příspěvek. „Zlatíčko moje, vrať se prosím zpátky domů, všechno bude v pohodě a jako dřív, ještě lepší,“ napsala. „Chybíš nám tu strašně moc, ani si to nedokážeš představit,“ dodala.

Nejen ona, ale i celá rodina o něj má strach. „Jsme mladí a máme toho dost před sebou přeci. Ozvi se nám. Čekáme na tebe. Milujeme tě,“ zakončila.

Pátrání je ale už 18 dní neúspěšné. Ačkoliv se do akce zapojila velká spousta dobrovolníků, soukromník s vrtulníkem i hasiči s čluny a potápěči, mladého chlapce se zatím nepodařilo nikde vypátrat. Další podobná pátrací akce by se měla uskutečnit o víkendu.

Video  Insta Crime Podcast: Co se před čtvrt stoletím stalo s Honzíkem Nejedlým?  - pdc, icp, Jedlička Čebotareva
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání