Úterý 28. března 2023
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána
Oblačno, sněžení 4°C

Vodítkem uškrtila svou kamarádku, tělo nacpala do kufru a ukradla jí miminko!

Autor: ČTK - 
5. února 2023
07:22

Žena z amerického Texasu obviněná ze zabití blízké přítelkyně a únosu její novorozené dcery byla odsouzena k 55 letům vězení, uvedla americká CNN. 37letá Magen Fieramuscaová zabila v roce 2019 o čtyři roky mladší Heidi Broussardovou a měla promyšlený plán, jak bude její dítě vydávat za své vlastní. K činu se přiznala.

Tělo Heidi Broussardové bylo objeveno v černém pytli v kufru auta Magen Fieramuscaové. Tehdy třítýdenní dcera Broussardové, Margot Careyová, byla nalezena nezraněná v domě. Fieramuscaová svou přítelkyni unesla 12. prosince 2019 poté, co ta odvezla své starší dítě do školy v Austinu. Vyšetřovatelé zjistili, že byla Broussardová zavražděna uškrcením psím vodítkem. 

Jak popsal tehdejší přítel Broussardové Shane Carey, obě ženy byly přítelkyně více než deset let. Fieramuscaová uvedla, že byla těhotná ve stejnou dobu jako Broussardová. Carey vyšetřovatelům řekl, že "obě ženy spolu mluvily o možnosti, že by porodily ve stejný den". Zda byla ale vůbec Fieramuscaová těhotná, není jasné. Své přátele a bývalého přítele nicméně přesvědčila, že porodila, a snažila se vydávat dítě Heidi Broussardové za vlastní.

Svědci zahlédli automobil Fieramuscaové u domu její přítelkyně a jeden z nich popsal, že viděl ženu s malým dítětem, která do vozu nastoupila. Agenti FBI, kteří pátrali po Broussardové a její dceři, sledovali bývalého přítele Fieramuscaové Christophera Greena až do obchodu, kde kupoval dětské oblečení a kojenecké mléko. Když mu ukázali obrázek zmizelé ženy a jejího dítěte, měl říct: "Toto dítě je u mě doma."

Jak Green uvedl, věřil tomu, že Fieramuscaová čekala jeho dítě. Pak mu řekla, že porodila. Vyšetřovatelům tvrdila, že rodila v zařízení severně od Houstonu a dítě si odvezla ještě ten den domů. Na název tohoto zařízení si však nemohla vzpomenout.

Video  Insta Crime Podcast: Milovník detektivek ubil manželku cihlou  - pdc, icp, Jedlička Čebotareva
Video se připravuje ...

 

 

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání