Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno, déšť 26°C

Tragédie v Březnici: Policisté vyšetřují smrt novorozence!

Tragédie v Březnici: Policisté vyšetřují smrt novorozence! (ilustrace)
Tragédie v Březnici: Policisté vyšetřují smrt novorozence! (ilustrace)  (Autor: Blesk: Václav Burian)
Autor: ČTK, rix - 
16. ledna 2023
17:26

Středočeští kriminalisté prověřují příčiny úmrtí novorozence v Březnici na Příbramsku. Případem se zabývají od neděle na základě anonymního oznámení. Vyšetřování je na začátku, více informací proto zatím není možné sdělit, uvedla v pondělí na webu policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

„Krajští kriminalisté ve spolupráci s kolegy z územního odboru Příbram se zabývají případem možného podezřelého úmrtí novorozeného dítěte,“ uvedla mluvčí. Policisté podle ní rozplétají veškeré okolnosti a provádějí důležité úkony trestního řízení. „Z tohoto důvodu bude možné sdělit případné bližší informace k tomuto případu až v následujících dnech,“ dodala Suchánková.

Nejde o první případ

Případem mrtvého dítěte se kriminalisté zabývali také 31. prosince loňského roku v Poděbradech. K nejčerstvějšímu případu patří úmrtí teprve několikaměsíční holčičky v pražských Horních Počernicích. Zda holčička zemřela násilnou smrtí, šlo o nešťastnou náhodu, či například zdravotní komplikace, zatím není jasné, kriminalisté zatím nevyloučili ani jednu z možností.

Video  Žena přinesla na policejní služebnu mrtvého novorozence. (25.12.2021)  - Blesk: David Malik
Video se připravuje ...

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud