Úterý 5. března 2024
Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav
Oblačno 11°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Loupež jako z filmu: Za minutu zmizela fára za desítky milionů!

Autor: rix - 
7. prosince 2022
09:24

Loupež v britském Essexu jako by vypadla z celovečerního „akčňáku“. Partička zlodějů ukradla z garáže nešťastného majitele pět luxusních aut v celkové hodnotě zhruba devatenáct a půl milionu korun. Policisté teď hledají nejen lupiče, ale i svědky události.

Sami si otevřeli bránu a v mžiku začali z industriálního objektu odjíždět s luxusními vozy.  Nejprve odjeli se vzácným vozem Ariel Atom v přepočtu za zhruba milion a půl korun. Následoval Mercedes G-Wagon za asi tři a půl milionu a krátce za ním Porsche Cayenne, jehož cena se pohybuje okolo dvou milionů. 

Video  Loupež jako z filmu: Za minutu zmizela fára za desítky milionů!  - Twitter/Essexpolice
Video se připravuje ...

Další fáro, jehož cena stoupá až ke třem milionům, bylo Porsche 911 Carrera následované Mercedesem Maybach za 4,2 milionu. Na konci videa už jen poslední ze zlodějů naskočí do Mercedesu AMG a minutová loupež je dokonána.

„Podezřelí vstoupili do dvora, odřízli šrouby na přední bráně a ukradli pět vozidel v odhadované hodnotě přes 700 000 liber. Mezi odcizenými vozy byly dvě Porsche, Mercedes a vzácný vůz Ariel Atom,“ potvrdili britští policisté podle deníku The Sun.

Jak detektivové dále uvedli, už se jim podařilo najít Mercedes Maybach. Po dalších čtyřech vozech ale stále pátrají. Právě kvůli tomu zveřejnili záběry z loupeže. Pátrají nejen po lupičích, ale i po svědcích. „Vyzýváme každého, kdo byl svědkem krádeže, aby se nám ozval,“ dodali. 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání