Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

Pohřešovaná Anetka (12) se našla! Policisté ji vypátrali v Praze

Pohřešovaná Anetka (12) se našla! Policisté ji vypátrali v Praze.
Pohřešovaná Anetka (12) se našla! Policisté ji vypátrali v Praze.  (Autor: Policie ČR)
Autor: ČTK, Romana Vébrová - 
1. prosince 2022
08:04

Policisté našli pohřešovanou dvanáctiletou dívku z Plzeňska, po níž vyhlásili pátrání v úterý. Dívka byla v Praze a je v pořádku, uvedla ve čtvrtek ráno policie na twitteru.

„Pátrání po dvanáctileté dívce ze severního Plzeňská má šťastný konec. Díky naší usilovné práci jsme ji našli v Praze a v pořádku jsme ji předali mamince. Děkujeme moc všem, kteří jste nám při pátrání pomáhali,“ napsala policie.

„Díky výborné práci úněšovských policistů ve spolupráci s ostatními kolegy byla dívka vypátrána včerejšího dne ve večerních hodinách v Praze. V pořádku byla předána do péče rodičů. Děkujeme médiím a veřejnosti za sdílení a pomoc při pátrání,“ dodala pro Blesk.cz policejní mluvčí Eva Červenková.

Hledaná dívka v úterý dopoledne odešla ze školy a nepodala o sobě žádnou zprávu, policie proto po ní vyhlásila pátrání.

Policisté zjistili, že Aneta přišla v úterý do školy již bez věcí na vyučování. „Místo nich měla sbalené věci na převlečení,“ popsala dříve Červenková. Pak školačka zmizela neznámo kam.

Rodina byla zoufalá. „Anet, vrať se domů,“ prosila dceru maminka a žádala všechny, kteří děvče viděli v úterý po desáté hodině dopoledne, aby to oznámili.

Video  Pátrání po dvouletém dítěti pohledem z policejního vrtulníku.  - Policie ČR
Video se připravuje ...

 

 

new era ( 1. prosince 2022 17:19 )

Ja to obcas zahlidnu, co sem ten pan pise za prispevky. Tam bude nejaka psychicka porucha. Panovi totiz naprosto chybi soudnost. Ale clovek se aspon zasmeje 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣👍

new era ( 1. prosince 2022 17:14 )

.....mozna tim hur..... No, snad to dobre dopadne 🌞

new era ( 1. prosince 2022 17:13 )

😂🤣😂🤣😂🤣 ze Vy jste si sem dal prave jmeno, co? To sedi 🤦😂😂 a co Vas, krome jmena, na mem komentari tak rozhorcilo, ze byste mi nesveril sve deti?

Jirka Cvrk ( 1. prosince 2022 11:45 )

Já bych se o ní nebál, prý to nebylo poprvé co si udělala výlet 😏

Pollo ( 1. prosince 2022 11:39 )

Děsí mě, že člověk s dvacetiletou praxí s mládeží má potřebu rozdávat svá moudra v anonymní bulvární diskuzi. Vás bych tedy v blízkosti svých dětí nechtěl.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání