Neděle 16. června 2024
Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf
Oblačno, déšť 23°C

Řidič srazil a zabil chodce (†53): Mrtvolu táhl autem celé kilometry!

Řidič na Slovensku srazil chodce, který se po nárazu zachytil o podvozek auta, jenž ho táhlo za sebou několik kilometrů.
Řidič na Slovensku srazil chodce, který se po nárazu zachytil o podvozek auta, jenž ho táhlo za sebou několik kilometrů.  (Autor: Facebook/Polícia Slovenskej republiky)
Autor: rc, inf, mah - 
29. listopadu 2022
18:26

Otřesná nehoda se stala v pondělí 28. listopadu v noci v Košickém kraji na Slovensku. U města Kráľovský Chlmec srazil řidič auta třiapadesátiletého chodce. Muž se po nárazu zachytil o podvozek vozidla, které ho tak táhlo několik kilometrů! Případem se zabývají kriminalisté.

Slovenští policisté o nehodě informovali na sociální síti Facebook. „V noci řídil dosud neznámý řidič neznámé motorové vozidlo ve směru od obce Leles směrem na město  Kráľovský Chlmec, kde z dosud nezjištěných příčin došlo na volném úseku státní cesty ke srážce s třiapadesátiletým chodcem,“ napsali policisté v prohlášení.

Po srážce se ale chodec zachytil o podvozek auta, které ho táhlo s sebou dalších několik kilometrů. Auto s sebou muže vleklo přes město Kráľovský Chlmec až do obce Pribeník. Chodec tragickou nehodu nepřežil a případem se začali zabývat kriminalisté.

Pod příspěvkem policistů na sociální síti se začaly objevovat zděšené komentáře. „Moje nervy. Toto jsem neměla číst,“ psala jedna z uživatelek. „Tohle ať mi někdo vysvětlí, že si nevšiml/nevěděl, že zachytil, respektive srazil člověka? To jel v tanku, anebo v kamionu?“ píše další. „Neskutečné a strašné,“ stojí v dalším komentáři. „A za ním nikdo nejel?“ ptá se další uživatelka.

Video  Slovenský mladík (19) čelí podezření z ubodání své těhotné přítelkyně (†17).  - noviny.sk
Video se připravuje ...

sorgedoktor ( 30. listopadu 2022 20:08 )

Navic neni ztejme, jestli o tom vubec vedel...Ja to jaksi nechapu..

sorgedoktor ( 30. listopadu 2022 20:07 )

Zo prosim udelal za strizliveho stavu, snad by se nekdo vyjadril..

Uživatel_5500418 ( 30. listopadu 2022 13:33 )

Jáj třicet čtyři krát mu upadla na nůž jaká tragedia neskutečné .

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání