Středa 1. února 2023
Svátek slaví Hynek, zítra Nela
Zataženo, sněžení 2°C

Záhadná smrt muže v Litoměřicích: Podle policie ho nikdo nezavraždil

Aktualizováno -
26. listopadu 2022
12:27
Autor: VaB, miv - 
24. listopadu 2022
17:35

Ústečtí kriminalisté vyšetřují v Litoměřicích podezřelé úmrtí muže. V přízemním bytě pracovali kriminalisté a technici, pod balkonem po tragédii zůstala velká kaluž krve a cákanec na zdi. Původní informace o možné vraždě policie vyvrátila. 

Policisté a kriminalisté se sjeli do panelového domu v Družstevní ulici v Litoměřicích ve čtvrtek ráno. Podle informací Blesku policie pracovala i s verzí vraždy. K činu zřejmě došlo v přízemním bytě.

Možný násilný trestný čin ale policie vyvrátila. Na úmrtí muže v Litoměřicích, které od čtvrtečního rána prověřují policisté, se nepodílel nikdo další. Vyplývá to z informací zjištěných policií na místě, vyhodnocení důkazů, výslechů svědků a ze soudní pitvy, uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek. 

Vraždě zpočátku nasvědčovala velká kaluž pod okny a cákanec na zdi, stejně tak i technici, kteří uvnitř zajišťovali stopy. „Prověřujeme okolnosti úmrtí. K objasnění příčiny bude provedena pitva,“ uvedla v den činu policejní mluvčí Pavla Kofrová. Lidé z okolních bytů slyšeli ve čtvrtek ráno z bytu křik.

Někteří navíc uvedli, že mělo jít o uživatele drog. Další obyvatel pro Deník.cz uvedl, že policie před domem mluvila se „zjevně opilým nebo zdrogovaným“ mužem, který měl oblečení od krve. Mrtvému muži se snažili pomoci i zdravotníci, i přes resuscitaci na místě svým zraněním podlehl.

Video  Za brutální vraždu vlastní neteře byl Vladimír Bayer odsouzen na doživotí  - Videohub
Odemknout video

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání