Sobota 20. srpna 2022
Svátek slaví Bernard, zítra Johana
Oblačno, bouřka 28°C

Jako v Gomoře: Dealer z Kladna prodával drogy desítkám zákazníků denně!

Autor: VaB - 
30. června 2022
16:00

Kladenští kriminalisté si došlápli na dealera drog, který měl denně až 20 zákazníků. S utajením si hlavu moc nelámal, pervitin klientům předával na chodbě panelového domu. Teď mu hrozí až pětileté vězení.

Přes padesát lidí z Kladna přišlo o svého dealera drog. Zásluhu na tom mají kladenští kriminalisté z toxi týmu, kteří se zaměřují na prodej drog. Osmatřicetiletý, velmi aktivní dealer z Kladna se dostal do jejich hledáčku, netrvalo dlouho a skončil v poutech.

„Na základě operativní činnosti se kriminalistům podařilo zjistit, že osmatřicetiletý muž nejméně od května loňského roku opakovaně a neoprávněně prodával pervitin minimálně 50 osobám. Některým zdarma poskytoval i marihuanu. Pro drogy si jeho odběratelé chodili ve většině případů do místa jeho bydliště, kde k „obchodu“ docházelo zejména ve společných prostorech paneláku, a to buď na chodbě nebo ve výtahu,“ popsala mluvčí policie Michaela Richterová.

V panelovém domě se dveře neměly šanci ani zastavit, průměrně měl 15 až 20 zájemců za den. Ti nejdřív zazvonili, prodejce jim otevřel dveře a na chodbě jim pak předal balíček s pervitinem. Policisté proti muži zahájili trestní stíhání a za prodeje drog mu hrozí až pětileté vězení.

Video  Policisté si došlápli na dealera drog z Kladna.  - Policie ČR
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání