Středa 1. února 2023
Svátek slaví Hynek, zítra Nela
Zataženo, sněžení 4°C

Poslední případ televizního 1. oddělení: Bodyguard zabil kamaráda kvůli dluhu. Prostřelil mu hlavu kulkou přímo do oka

Autor: pma, ČTK - 
28. listopadu 2022
19:30

Česká televize v pondělí večer uvede poslední díl úspěšného kriminálního seriál Případy 1. oddělení. Třináctá epizoda s názvem Trik se bude věnovat případu z roku 2011, kdy Petr Němec zastřelil majitele pražského autobazaru Daniela K., kterému dlužil peníze. Tělo pachatel následně zabalil do igelitové fólie a zakopal u obce Sedlčánky na východ od Prahy. Soud vrahovi v roce 2012 udělil trest odnětí svobody v trvání 18 let.

Poslední díl divácky oblíbeného seriálu Případy 1. odděleni divákům přiblíží případ, kterým se pražská mordparta zabývala na jaře roku 2011. Hlavními aktéry se ve skutečnosti stal majitel autobazaru v Hloubětíně Daniel K. (†25) a jeho pravá ruka a kamarád Petr Němec (41).

Šéf autobazaru Němce považoval za schopného a nepostradatelného muže, kterému velmi důvěřoval a měl ho jako svou „pravou ruku“. Němec Danielu K. pomáhal s prodejem vozů a zároveň zastával pozici jakéhosi bodyguarda. Od tak úzké spolupráce majitele autobazaru ale odrazovali jak jeho kolegové, tak známí. Většina z nich Němcovi nevěřila, protože byl už v minulosti muž několikrát soudně trestaný za

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání