Úterý 21. března 2023
Svátek slaví Radek, zítra Leona
Oblačno 13°C

Otec údajného kata gayů z Bratislavy: Nevěřím, že spáchal sebevraždu!

Autor: rix - 
20. října 2022
19:32

Policisté stále prošetřují střelbu u gay baru Tepláreň, při které zemřeli Juraj s Matúšem. Na svědomí je má mít devatenáctiletý mladík, který poté spáchal sebevraždu. Jeho otec ale nevěří tomu, že by si syn vzal život sám. A co víc, rodiče údajného vraha mohou mít velké opletačky se zákonem.

„Podívejte se na tu nepřirozenou polohu,“ uvedl otec domnělého střelce podle deníku Plus Jeden Deň. Že by si sám sáhl na život, nevěří. Mladíka našli policisté mrtvého několik hodin po činu. Ještě před svou smrtí psal Slovák na sociální sítě cynické vzkazy. „Mějte se, uvidíme se na druhé straně,“ napsal jako poslední.

Otec dále o svém synovi uvedl, že byl kdysi šikanován. „Psychicky se zhroutil,“ popsal. To potvrdila i ředitelka školy, do které docházel. „Od začátku s ním pracovala naše školní psycholožka a rodičům bylo doporučeno, aby navštívili psychologa, protože v záznamech byl uveden úmysl spáchat sebevraždu,“ uvedla.

Jak se zdá, rodiče mladého Slováka jeho stav nijak neřešili. A co víc, když prý přišel krátce po střelbě domů a pohádal se s nimi, nesebrali mu zbraň, ačkoli bylo pravděpodobné, že hodlá spáchat sebevraždu. Právník Peter Vačok v tom vidí velký problém. Rodiče by mohli být potrestáni za nedovolené ozbrojování, protože synovi zbraň neodebrali.

„To považuji za vážné porušení zákona. Je to nedovolené ozbrojování a obchodování se zbraněmi. Kdo sobě nebo jinému vyrobí nebo doveze střelnou zbraň, může dostat tři až osm let,“ vysvětlil. Držitel zbraně ani nemůže zpřístupnit zbraň rodinnému příslušníkovi. „Já tu vidím nedovolené ozbrojování jako bič,“ dodal konkrétně.

Video  Střelbu u podniku Tepláreň v Bratislavě zachytily kamery.  - JOJ
Video se připravuje ...

hackoff ( 20. října 2022 20:11 )

to posledni, co me napadne pri pohledu na ty fotky je, ze to byl fasista nebo neonacista. spis si myslim, ze to byl dalsi psaychicky naruseny priznivec nejakeho levicoveho spolku. jak je u dnesni mladeze bohuzel zvykem

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání