Sobota 20. srpna 2022
Svátek slaví Bernard, zítra Johana
Oblačno, bouřka 28°C

Myslel si, že jde o erotický pokec, za fotku penisu byl ale muž z Tišnovska vydírán

Autor: pma - 
6. srpna 2022
13:59

Nepříjemné zakončení internetového románku čekalo na muže z Tišnovska, který si začal přes internet nezávazně dopisovat s ženou. Později si s ní i zavolal a komunikace začala nabývat erotického podtextu. To však muž ještě netušil, do čeho se namočil.

Na internetu existuje mnoho serverů a seznamek, kde mohou osamělí lidé trávit volné chvíle a dopisovat si s někým podobně osamělým. Tím byl zřejmě i jednapadesátiletý muž z Tišnovska. Na internetu se seznámil se ženou a chvíli si nezávazně psali.

Pak se však oba aktéři spojili přes telefon a komunikace začala nabírat ryze sexuální podtext. Žena muži zaslala do zprávy video, na kterém se „nahoře bez“ lascivně svíjí. Z videa měl muž zřejmě radost až do té doby, než po něm neznámá žena chtěla podobnou laskavost. Muž jí tedy na oplátku taktéž zaslal videosekvenci, na které má obnažené přirození.

Poškozený zjevně mylně předpokládal, že žena chce video k vlastnímu ukojení sexuální touhy. Opak byl ale pravdou. Vypočítavá žena zděšenému muži začala vyhrožovat, že pokud jí nezaplatí, umístí pikantní záběry na sociální sítě a zašle je jeho známým a rodině. „Jako výkupné požadovala zaplatit dva tisíce korun, které měl poškozený poslat do republiky Burkina Faso za využití speciálního platebního terminálu,“ uvedl na webu Policie ČR tiskový mluvčí Bohumil Malášek.

Vyděšený muž učinil tak, jak po něm neznámá chtěla. Jenže věřil, že žena dodrží, co slíbila a za zaplacené dva tisíce videozáznam odstraní.  Vypočítavá pachatelka ještě přitvrdila a chtěla zaslat další peníze, tentokráte v přepočtu zhruba dvanáct a půl tisíce korun. „To už muž odmítl a vše nahlásil na Policii ČR,“ doplnil mluvčí.

 

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání