Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Mladík (†22) z Děčínska nezvládl rozchod: Zabil expřítelkyni i sebe?!

Ilustrační foto.
Ilustrační foto.  (Autor: Blesk: Václav Burian)
Aktualizováno -
19. července 2022
19:37
Autor: ČTK - 
19. července 2022
09:49

Policisté prověřují násilnou smrt mladé ženy v Jílovém na Děčínsku, ze které je podezřelý 22letý muž. Také on měl velmi vážná zranění, kterým následně v nemocnici podlehl. Zda si zranění způsobil sám, potvrdí, nebo naopak vyvrátí nařízená pitva. Podle sousedky však ano. Motivem byl zřejmě rozchod. 

Incident se stal v pondělí odpoledne v panelovém domě. „Z dosud zajištěných důkazů a informací zjištěných na místě činu jednoznačně vyplývá, že na tragédii neměla účast další osoba," řekl policejní mluvčí Daniel Vítek. Motivem jednání mladého muže byl zřejmě rozchod s obětí.

Na místě zasahovali také záchranáři. „Mladého muže transportoval do nemocnice s vážným zraněním vrtulník," řekl mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník. Dodal, že k charakteru zranění se zatím nemůže vyjadřovat. V tom má však jasno sousedka. „On se pobodal,“ řekla FTV Prima. Následkům zranění pak podlehl.

Video  Tomáš F. u Vrchního soudu v Praze, kam podal odvolání. Popírá, že by zabil seniory Přemysla H. a Marii D. (29. červen 2022)  - David Zima
Video se připravuje ...

kralovna-vsech-mori ( 19. července 2022 21:36 )

Proč je zrovna k tomuhle otevřená diskuze? Nebo to je snad proto, že nejde o UA nebo émerickou černošku?

Citronel ( 19. července 2022 12:05 )

Kdyby to byl slaboch, mohlo to dopadnout hodně špatně.

Citronel ( 19. července 2022 12:04 )

Takhle jedná sobec, když ne já, tak nikdo jiný. Mohl se podřezat a mohl mít konec trápení a ona mohla šťastně založit rodinu, mít spoustu dětí a spokojený život po boku jiného muže, zřejmě to se honilo hlavou vrahovi.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání