Pátek 1. července 2022
Svátek slaví Jaroslava, zítra Patricie
Oblačno, bouřka 27°C

Tereza H. (25) může slavit! Nejvyšší soud konečně rozhodl v jejím případu

Autor: rix - 
23. června 2022
05:00

Dlouhé čtyři roky strávila blondýnka z České republiky v pekle pákistánského vězení. Tam seděla za údajné pašování heroinu. Rozhodnutí soudu ovšem nebylo nikdy pravomocné. Právě naopak! Podle nejnovějších informací zdroje Blesku dobře obeznámeného s jejím případem, je Tereza H. definitivně nevinná. 

Tereza byla nejvyšším soudem definitivně osvobozena,“ potvrdil zdroj k jejímu ostře sledovanému případu. O nevině Češky rozhodl soudce Ijaz-ul-Hassan. Současně tak zamítl odvolání, které proti jejímu osvobození ze strany vrchního soudu podali celníci. „Nejvyšší soud potvrdil rozhodnutí vrchního soudu,“ informoval Blesk.cz zdroj.

Terezu zadrželi celníci v lednu 2018 na letišti v Láhauru. V jejím kufru bylo údajně devět kilogramu heroinu. To jí vyneslo krutý trest. Od soudu dostala osm let a osm měsíců v drsném pákistánském vězení. Tereza byla ale po celou dobu přesvědčená o své nevině a nakonec se svými námitkami u odvolacích soudů uspěla.

Štěstí se na ni usmálo 1. listopadu loňského roku, kdy byla zproštěna všech svých obvinění. Domů však zamířit nemohla, celníkům se rozhodnutí soudu nelíbilo a Terezu ze země pustit nechtěli. Odcestovat z Pákistánu tak mohla až koncem dubna.

Video  Tereza před jedním z nesčetných jednání u pákistánského soudu  - Blesk.cz
Video se připravuje ...

levicove-smegma ( 24. června 2022 18:28 )

Už je tu nová, horší verze kapavky. To jsou fofry.

vrsrvrsr ( 24. června 2022 03:55 )

Teď už jen schází, aby ohlásila kandidaturu na prezidenta...

Jiří Uher ( 23. června 2022 23:52 )

Vy jste také šlapka a pašeračka?

RanniPrujem ( 23. června 2022 20:17 )

Jaktože ještě nebyla u Krause ?🙄

KerBez ( 23. června 2022 18:45 )

Tak tam netrč a pojď k nám!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání