Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Leoš Středa (†58) žil se třemi ženami najednou: Říkal jim opičky, o manželku se dělil s milencem

Autor: VaB - 
1. dubna 2022
16:13

Zastřelený Leoš Středa (†58) byl velmi úspěšný a známý lékař i podnikatel. Na konci 90. let ale prodal své kliniky a zmizel do Asie. Tam si začal ve velkém užívat, byl mimo jiné také velkým obhájcem polygamie. Sám žil v jednu dobu se třemi ženami najednou. Říkal jim opičky, sex s nimi provozoval denně. Každý den měl jinou, vybíral si je dle svých slov podle abecedy. 

Ve čtvrtek večer došlo v Neprobylicích na Kladensku k obrovské tragédii. Policisté tady po příjezdu našli v místní střední škole Euroinstitutu dva mrtvé muže. Podle informací Blesku je jedním z nich právě Leoš Středa (†58), uznávaný lékař a podnikatel.

Druhým mrtvým mužem (†75) je podle policie onen střelec, který měl stisknout spoušť. Případ krajští kriminalisté vyšetřují jako vraždu a následnou sebevraždu. „I nadále kriminalisté zjišťují okolnosti, za kterých k činu došlo, a jeho důvody," uvedla mluvčí policie Vlasta Suchánková. 

Tři ženy najednou, sex postupně!

Středa byl velmi známým a úspěšným podnikatelem, který měl mimo jiné i televizní pořad. Koncem 90. let ale své firmy prodal a zmizel v Asii. Půl roku žil nejdřív v Keni, dva roky v Thajsku, čtyři v Kambodži a několik let na Filipínách.

Sám o sobě dříve říkal, že ho přitahují asijské ženy. „Asijské ženy okouzlí v mnoha směrech a nemám na mysli jen sex. Nejsou tak emancipované jako ženy na Západě. Protože nejsou zvyklé na blahobyt, nejsou naučené rozhazovat peníze a jsou velmi pečovatelské. Jsou vychované k tomu, aby manželovi doma dělaly pohodu,“ vyprávěl v jednom z rozhovorů pro thajsko.com

Středa byl zároveň jedním z největších obhájců polygamie. V roce 2009 žil se třemi ženami najednou! „Je jim 22, 20 a 20 let a říkám jim opičky. Jedna je Khmérka a dvě jsou národnosti Khin, což je kmen z jižního Vietnamu,“ popisoval tehdy.  

Společně žili ve dvoupokojovém bytečku, Středa měl menší kumbál za svou laboratoří a jeho „opičky“ dva pokoje. „Dvě vždycky spí v jednom pokoji a třetí se mnou. Každý den se mnou spí jedna. To je zásada. Nesmím si je vybírat podle náhody, ale přesně podle abecedy - pro případ, že bych zapomněl, se kterou jsem byl noc předtím,“ vyprávěl Středa s tím, že se svými ženami má sex každý den.

Jeho samotného prý stálo nemalé úsilí přesvědčit tři ženy o polygamii a naučit je to. „Nejvíc mi pomohli mí ženatí kamarádi, kteří za mnou přijeli a užívali si s tamějšími dívkami. Říkal jsem jim, že žádný z nich, pokud není asexuální, není věrný své ženě,“ dodal Středa.

Polygamní život ho vůbec nevysiloval. „Naopak, takové soužití vnáší do sexuálního života pravidelnost, která je pro lidský organismus prospěšná. A se sexem je to jako se sportem, i sportovec potřebuje denně svoji dávku pohybu. Takže já jsem něco jako vrcholový sportovec, který se udržuje ve stabilní kondici,“ popsal před 12 lety v rozhovoru pro iDnes.cz

Kdo dřív přijde…

O polygamii se pokoušel i v Česku se svou manželkou. „Má manželka měla milence. Kdo přišel dřív domů, ten s ní spal, kdo přišel později, spal se synem. Takže mi nikdo nemůže vytýkat, že jsem neřestný, když jsem to zažil i z druhé strany,“ popisoval nevšední záležitosti.

Tři děti, tři maminky

Ještě před vztahy v Asii měl svůj první se dvěma ženami. Ten ale po nějaké době ztroskotal, ženy se totiž mezi sebou hádaly a dokonce i praly. Z prvního manželství má syna Lukáše. Se svými asijskými partnerkami si pak udělal dva syny – Daniela a Tomáše. V poslední době žil Středa v Česku, kde měl dvě partnerky. Právě ony ho údajně našly v tratolišti krve...

Video  Ve škole v Neprobylicích policie našla dva zastřelené muže  - David Malík
Video se připravuje ...

Ievice-je-smegma ( 3. dubna 2022 15:57 )

Tak, jak žil.

amej ( 3. dubna 2022 13:37 )

Všichni tihle "borci" nakonec skončí špatně. Něco si užil ( otázkou je, jestli to bylo v jeho životě tak podstatné, aby ho to naplňovalo a podle indícií, které máme to spíš vypadá, že se hoši nakazili ( HIV?) a tak to prostě zabalili dřív, než z nich budou trosky.

Wells ( 3. dubna 2022 12:42 )

Další doktor prase.

slemik ( 3. dubna 2022 08:34 )

Znáš pohádku O ODČERVENÉ KARKULCE?

bestteckaie ( 3. dubna 2022 03:12 )

To je přesné. Nedá se to psychicky unést.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání