Pátek 12. dubna 2024
Svátek slaví Julius, zítra Aleš
Polojasno 19°C

Chodce (54) na D1 srazilo auto: Před lety skončil v popelářském voze nebo spadl do výtahové šachty

Ilustrační foto.
Ilustrační foto.  (Autor: Blesk: Václav Burian)
Autor: jel - 
7. února 2022
13:18

Nezvyklá dopravní nehoda se stala v neděli krátce před šestou hodinou ranní za desátým kilometrem dálnice D1 ve směru na Brno. Řidič tam srazil čtyřiapadesátiletého muže, který se pohyboval uprostřed jízdního pruhu. 

O podivné nehodě informovala policejní mluvčí Středočeského kraje Vlasta Suchánková. „Sraženého 54letého muže záchranáři po prvotním ošetření transportovali do jedné z pražských nemocnic,“ sdělila mluvčí.

Uvedla také, že u řidiče vozu Škoda Octavia byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem, u chodce to kvůli jeho zraněním nebylo možné.

„Z důvodu nehody museli policisté po dobu jejího zadokumentování, ale i poskytnutí pomoci sraženému muži ze strany záchranářů, omezit středový a levý jízdní pruh dálnice,“ doplnila Suchánková s tím, že havárii vyšetřovatelé zdokumentovali pomocí dronu a budou nyní zjišťovat, proč se na dálnici pohyboval.

Podle ortopeda Jiřího Skály, který na sociálních sítích vystupuje pod jménem Docent Sandokan, byl chodcem muž, jenž se údajně v minulosti nechal vyklopit do popelářského vozu a o dva roky poté spadl do výtahové šachty.

Video  Luxusní auto za miliony narazilo na dálnici D1 do svodidel  - Blesk: Václav Burian
Video se připravuje ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání