Neděle 22. května 2022
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno 22°C

Muž chodil po domě se zbraní v ruce: Do Kralup nad Vltavou musela zásahová jednotka

Autor: VaB, ČTK - 
19. ledna 2022
17:21

V panelovém době v Kralupech nad Vltavou se měl pohybovat muž (25) se zbraní, zakročila proti němu zásahová jednotka. Ještě před tím se ale stihl zabarikádovat v bytě. 

Policisté zasahovali v panelovém domě v Kralupech nad Vltavou na Mělnicku, na jeho chodbách se údajně pohyboval jeden z nájemníků se střelnou zbraní. Přivolané hlídky nikoho nenašly, muž se zřejmě uzavřel ve svém bytě. 

Událost byla policii hlášena kolem 15:00, muže se střelnou zbraní viděli další nájemníci. Na místo okamžitě vyjelo několik hlídek policie včetně zásahové jednotky. „Dům a jeho prostory již prohlédly policejní hlídky, muž se zřejmě uzavřel ve svém bytě,“ uvedla mluvčí policie Barbora Schneeweissová. Kvůli informacím o střelné zbrani byla na místo povolána zásahová jednotka. Podle Aktu.cz byl muž po zákroku zásahovky zadržen, použita byla i výbuška. 

„Zásahová jednotka již nájemníka, 25letého muže, v bytě zadržela a zajistila u něj krátké i dlouhé airsoftové zbraně,“ doplnili policisté na twitteru s tím, že muže převážejí na místní oddělení k dalším úkonům. 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání