Středa 25. května 2022
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, déšť 19°C

Tragédie na rozlučce se svobodou: Krásná nevěsta (†26) zemřela po pádu z býka!

Autor: DH - 
19. ledna 2022
15:53

V britském Sheffieldu šetří policie tragické úmrtí šestadvacetileté ženy, která utrpěla fatální zástavu srdce během své rozlučky se svobodou v baru Bronco`s Rodeo, když spadla z atrakce zvané „divoký býk“. Druhý den se přitom měla vdávat.

Šestadvacetiletá Jessica Lallyová z britského Sheffieldu měla celý svůj život před sebou, plánovala velkou budoucnost se svým milovaným nastávajícím, kterého si měla brát jen den poté, co tragicky zahynula v baru Bronco`s Rodeo.

Mladá žena se do víru noci vydala se svými kamarádkami, aby se před svatbou rozloučila se svobodou. Dobře se bavila a v již zmiňovaném podniku, který je ve městě proslulý díky atrakci „divoký býk“, se rozhodla tuto kratochvíli vyzkoušet. Během jízdy však upadla na okolní matrace, utrpěla silný infarkt a později byla prohlášena za mrtvou.

Rodina i přátelé Jessicy jsou pochopitelně ze ztráty své milované v obrovském šoku, nikdo totiž nic takového nečekal. Mladá žena byla považována za zdravou a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohlo dojít k tragédii. „Vyrazila si ven a my jsme měli o půlnoci před dveřmi policii. Stále si tím procházíme, je to srdcervoucí,“ uvedla pro server Daily Star matka zemřelé, šestašedesátiletá Joan.

Na uctění památky se na sociálních sítích konalo několik sbírek a byly vybrány tisíce liber. Ty se mimo jiné využijí i na nákup přenosných defibrilátorů, které jsou nezbytné a často zefektivní prvotní masáž srdce při zástavě. V podniku, kde Jessica zemřela, bohužel žádný neměli.

„Před nasednutím prošla všemi našimi bezpečnostními kontrolami. Býk se pohyboval v nejpomalejším režimu. Následně to ale vypadalo, že žena utrpěla záchvat. Dolů pak sklouzla váhou vlastního těla. Rozhodli jsme se na čas uzavřít podnik, aby se mohli vzpamatovat naši zaměstnanci a mohlo proběhnout řádné vyšetřování,“ uvedl generální manažer společnosti provozující bar Christopher Brown.

Podle jeho slov zatím šetření policie neodhalilo souvislost zástavy srdce s jízdou na divokém býku. Vyšetřování ale stále pokračuje.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa