Neděle 5. prosince 2021
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Smrt manažera United Airlines: Oběsil se u dětského tábora, tělo našli až po roce

Autor: ran - 
26. října 2021
05:15

Lidské ostatky, které se našly v přírodní rezervaci na předměstí Chicaga, patří vysoce postavenému manažeru aerolinek United Airlines Jacobu Cafoliaovi (†50). Identitu už potvrdila pitva. Muž se rok pohřešoval.  

 

Cefolia (†50) se našel oběšený za pásek na vyvráceném stromě v hustě zarostlé oblasti na okraji Chicaga v americkém státě Illionis. Na místě se našly i jeho peněženka, řidičák a batoh s osobními věcmi. Oblečení, které měl na sobě, odpovídalo tomu, ve kterém byl naposledy 8. srpna 2020 spatřen. Policie vyloučila cizí zavinění.  

Na auto manažera United Airlines policie už dříve narazila na hranici přírodní rezervace, tělo se ale přes veškerou snahu nalézt nedařilo. Hustě zarostlou oblast policie prohledávala opakovaně, tělo se nakonec nacházelo velmi daleko od auta. Viselo kousek od dětského tábora a identifikoval ho expert na zubní záznamy. 

„Jménem správy rezervace chceme vyjádřit upřímnou soustrast rodině a přátelům zemřelého,” uvedl podle New York Post ředitel rezervace David Pederson. „Doufáme, že skutečnost, že se zjistilo, co se Jacobovi stalo, přinese aspoň částečně útěchu trpícím pozůstalým,“ zakončil Pederson.

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince bezpečí: 116 111 nebo v Centru krizové intervence: 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop a zdarma.

zdengregr ( 26. října 2021 08:13 )

Mohli mu najít neléčitelnou rakovinu, mohl ztratit zaměstnání, mohla mu být nevěrná manželka, mohlo se mu narodit invalidní dítě... Ale proboha, nikdy nemyslete na sebevraždu, mám tu souseda, který se chtěl kvůli rozvodu "zastřelit" a je z něj kripl na vozíku... Pochopitelně upřímnou soustrast rok trápené a nakonec děsem poznamenané rodině.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání