Pondělí 29. listopadu 2021
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej
Oblačno, sněžení 1°C

Bývalá mormonka promluvila o zákazu předmanželského sexu: Díky zvláštní praktice jde prý obejít

Autor: rc - 
23. října 2021
15:37

Uživatele sociálních sítí dokáže šokovat už máloco, ovšem Lexi McDonaldové z amerického Idaha se to podařilo. Bývalá mormonka, která je aktivní na sociální síti TikTok, se ve videu rozpovídala o zvláštní praktice předmanželského sexu! Pokud prý dvojice bude praktikovat metodu nazvanou „smáčení“, vyhne se hříchu.

Lexi McDonaldová zná život ve víře a život bez víry. Pohledná blondýnka patřila k Církvi Ježíše Krista Svatých posledních dnů a žila podle jejích striktních pravidel. Církev například zakazuje předmanželský sex. Všichni, kteří k církvi patří, musí ctít zákon cudnosti, který stanovuje, že sex mezi mužem a ženou není hříchem až po svatbě.

Pokud někdo pravidlo poruší, dopustí se hříchu, který je jen o něco horší, než spáchání vraždy. „Teologie říká, že bůh dává lidem moc vytvářet a ničit život - to jsou božské síly,“ uvedl historik Patrick Mason pro britský deník Daily Mail.

Mít sex a být pannou

Ovšem Lexi na sociální síti TikTok prozradila, jak lehce se dá zákaz předmanželského sexu obejít. Svým fanouškům, kterých má víc jak 140 tisíc, prozradila, že mohou praktikovat takzvané namáčení. Mnoho lidí netušilo, co touto praktikou myslí, ovšem Lexi ji explicitně vysvětlila.   

„Církev učí, že sexualita je nádherná, ale můžete ji objevovat skrze tyto vazby,“ rozpovídala se Lexi s tím, že člověk může mít sex pouze s osobou, s níž uzavře svazek manželský. „Takže shledat někoho jako sexuálně aktraktivního je dobře, ale myšlenky musí být disciplinované,“ dodala žena, která v pětadvaceti letech opustila církev a začala žít po svém. „Smočení je, když máte muže, který prostě „zasune“ a nechá ho nasáknout,“ uvedla v klipu, který se stal hitem na sociální síti. Doposud ho vidělo víc jak 11 milionů lidí. „Myšlenkou je, že jestliže je jen uvnitř, ale nehýbe se tam a zpět, pak to není hřích,“ dodala.

Nicméně sexuální praktiku nadále rozvinula na takzvané namáčení skokem. „Což je, když ho strčíte dovnitř a pak máte dobrého přítele, který půjde pod postel nebo dokonce i na ni a udělá pohyb,“ šokovala všechny uživatele s tím, že pokud se totiž jedná o vnější pohyb, která ho vytvoří, nejedná se o předmanželský sex.

Studentská praktika

Lexi vysvětlila, že se jedná o způsob, jakým se mormoni snaží obejít zákaz předmanželského sexu. Metoda „smáčení“ je prý populární mezi studenty mormonské univerzity v Utahu, kde mladí lidé hledají způsoby, jak mít sex, aniž by si museli vyměnit manželské sliby. Zatímco někteří zpochybňovali Lexiinu sexuální praktiku, jiní potvrdili, že jde o běžný způsob, jak ohnout přísná pravidla.

VIDEO: Jak si Češi užili pornokaranténu

konas3 ( 23. října 2021 17:21 )

Děvče asi nepíše celou pravdu, patrně ovládá známou orientální techniku a nechce se s tím chlubit. Asijské ženy dokáží ovládáním poševních stahů uspokojit muže bez jediného pohybu. Kdo viděl v Bangkoku (Patpong 1 a 2) představení děvčat na podiu ví, že možnosti ovládání těchto stahů jsou neuvěřitelné. V Thajsku jsou na to dokonce školy. Indky jsou na tom podobně. Nedovedu si představit urozeného bráhmána že by se nějak namáhal.

Zobrazit celou diskusi
Další videa