Pondělí 6. prosince 2021
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Rvačka v Mladé Boleslavi: Napadli nás, tvrdí svědkyně

Autor: VaB - 
10. října 2021
20:43

K drsné rvačce v Mladé Boleslavi došlo v pátek večer. Podle svědků k ní došlo tak trochu náhodou, podivné ale je, že se skupinka údajně společně porvala i dvě hodiny před posledním incidentem. Jedna z žen skončila s vytrhanými vlasy, druhá křičela, že je těhotná.

Rvačku se podařilo natočit i svědkovi, který jel kolem v autě. Skupina se prala přímo na silnici. Na místě zasahovali policisté. Útočníci však podle policejní mluvčí Vlasty Suchánkové nereagovali na výzvy, a tak musela zasahující hlídka použít donucovacích prostředků, včetně slzotvorného spreje.

Celkem se mezi sebou rvalo asi 6 lidí, z toho čtyři z jedné rodiny. „Abych vám řekl, bylo to docela brutální tohle všechno. Já jsem v tom byl prakticky nevinně,“ řekl pro CNN Prima News účastník Václav. „Nás napadli, dodneška mě bolí žebra. Šli okolo a začali na nás nadávat a já nevím proč,“ řekla Tereza.

„Já se omlouvám, že jsem byla sprostá. Měla jsem taky dost už,“ doplnila a přiznala, že všichni byli dost opilí. „Dodatečně Václava,“ dodal Václav na otázku, co vlastně slavili. Žena dodala, že „měla nejvíc“, proudem tekla hlavně vodka.

Syn s přítelkyní pak uvedl, že si výše zmíněná dvojice začala. „Bylo to už podruhé, asi dvě hodiny před tím,“ uvedla mladá účastníce s tím, že vše vyprovokovala slovní rozepře. Reportér si s nimi domluvil i schůzku s tím, že si vše vyříkají. Účastnice ale nepřišla a řekla, že je u doktora, a pak zavěsila telefon. Policie čin vyšetřuje jako výtržnictví.  

Video Rvačka v Mladé Boleslavi - YouTube

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání