„Zatím je vše v mezích mírného proměřování. Takže lehce zvýšená teplota, rýma a únava. S Vláďou o sebe pečujeme navzájem,“ vzkazuje s dobrou náladou z domácí izolace Karel Voříšek. Náhlé onemocnění Karla představuje výzvu pro jeho kolegyni Kláru Doležalovou. Ta totiž bude až do pátku moderovat sama.

„Nedá se nic dělat. Nemoc si nevybírá a střílí i do našich řad. Tentokrát si černého Petra vytáhl Karel. Myslím na něj a pravidelně si spolu píšeme. Pevně doufám, že bude mít mírný průběh a brzy mu bude lépe,“ říká Klára Doležalová.

Zvládnout celou zpravodajskou hodinu na Primě a CNN Prima NEWS přitom není žádná legrace, HLAVNÍ ZPRÁVY vyžadují důkladnou přípravu a velkou dávku soustředění i ve dvou. Klára se ale nebojí, celou situaci bere jako výzvu a všech pět relací chce tento týden zvládnout za moderátorským pultem sama.

„Zprávy budu moderovat pár dní sama, než mě vystřídají Roman s Evou. Bude mi samotné v našem velkém studiu trochu smutno, ale musíme to všichni zvládnout. Nejdůležitější je, aby byl Karel v pořádku,“ dodává Klára Doležalová.

Její samostatnou premiéru můžou diváci sledovat už dnes v 18.55 na Primě a CNN Prima NEWS.

VIDEO: Karel Voříšek o CNN Prima News: Zůstane mu parťačka Doležalová?

Video
délka: 00:50.52
Video se připravuje ...

Karel Voříšek o CNN Prima News: Zůstane mu parťačka Doležalová? Veronika Kuželková, Lukáš Červený

Fotogalerie
28 fotografií