Pátek 28. ledna 2022
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava
Zataženo, déšť se sněhem 4°C

Vězeň uprchl z pracoviště v Nových Hamrech: Policie ho za krátko dopadla

Vězeň utekl z pracoviště v Nových Hamrech, policie ho brzy dopadla.
Vězeň utekl z pracoviště v Nových Hamrech, policie ho brzy dopadla.  (Autor: Policie ČR)
Aktualizováno -
3. října 2021
10:00
Autor: ČTK, jel - 
2. října 2021
19:44

Policisté na Karlovarsku pátrají po vězni, který v sobotu odpoledne utekl z nestřeženého pracoviště v Nových Hamrech. Ještě téhož dne se však policii podařilo muže zadržet.

Pětadvacetiletý Nikolas L. měl v době útěku na sobě šedé triko a vězeňské montérky. Odejít měl směrem na Horní Blatnou, informovala policejní mluvčí Zuzana Týřová.

„Hledaný muž by neměl být nebezpečný a ve výkonu trestu je za maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání,“ sdělila v sobotu Týřová. Muž, který pochází ze Sokolovska, je asi 160 až 170 centimetrů vysoký, zdánlivé stáří je 26 až 30 let.

Nikolas však na svobodě dlouho nepobyl. Kriminalisté ho dopadli ještě tentýž den ve večerních hodinách. „Hledaného 25letého muže policisté již vypátrali a zadrželi. Děkujeme za sdílení a pomoc při pátrání,“ uvedli policisté na sociální síti v sobotu okolo půl desáté večer.

 

majke79 ( 3. října 2021 11:29 )

Ten by se hodil do kamenolomu a bez jídla ...

Citronel ( 3. října 2021 10:49 )

Jestli po něm chtěli, aby pracoval v sobotu odpoledne, když bylo tak krásně, tak to bych taky zdrhl. Jednou jsem vycházel z nového pracoviště v slunečnou neděli dopoledne, už jsem se tam vícekrát neobjevil a 14 dní jsem z toho měl trauma, prostě jsem pracovitý, ale pracovní víkendy nestrávim. Ať je dělá ten kdo na to přišel.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání