Úterý 19. října 2021
Svátek slaví Michaela, zítra Vendelín
Oblačno 14°C

Stádo krav zběsile zaútočilo na babičku a jejího psa: Žena skončila v kómatu, zvíře zemřelo

Sympatickou babičku (63) skoro zabilo stádo krav! Vážně zraněná strávila osm dní v kómatu.
Sympatickou babičku (63) skoro zabilo stádo krav! Vážně zraněná strávila osm dní v kómatu.  (Autor: FB: Pip Peacock/Foto Blesk - Alice Frischová)
Autor: rix - 
16. září 2021
19:56

Traumatický zážitek má za sebou třiašedesátiletá babička Pip Peacocková z Anglie. Při venčení pejska ji napadlo stádo krav! Jejího čtyřnohého miláčka krávy zabily a ona samotná skončila v kómatu.

Třiašedesátiletá seniorka se zrovna procházela se psem v okolí svého bydliště u dolu Magpie Mine v Anglii. Jak uvedl deník Mirror, přiblížila se k ní náhle jedna kráva a babičku shodila na zem, načež se přihnalo celé stádo! Bývalou učitelku zvířata na zemi kopala a několikrát převalila. Zasáhnout museli svědci, kteří krávy zahnali. 

Pro pomlácenou stařičkou Pipu musel urychleně letět vrtulník, který ji dopravil do nemocnice v Sheffieldu. Tam ji museli lékaři na osm dní uspat. Ze zranění se na lůžku zotavovala dva týdny. Újma byla poměrně vážná. Babička měla zlomená žebra, klíční kost, prst a vážná poranění nohou. 

Když se Pip probudila z umělého spánku, dověděla se smutnou zprávu. Jejího černého labradora Bustera krávy zabily. 

„První věc, kterou si pamatuji, je, jak jde ke mně jedna z krav. Pak jsem jen ležela na zemi a zvířata do mě kopala a několikrát mě převalila,“ popsala dramatický zážitek. „Dala jsem ruce za hlavu a odříkávala modlitbu,“ uvedla seniorka s tím, že díky své víře se nebála smrti. Podle jejích slov ji ale nezachránila víra, nýbrž dva odvážní muži, kteří krávy odehnali. 

Krávy mají za patnáct let v Anglii na svědomí 75 lidí. Pip po úrazu schraňuje peníze pro leteckou ambulanci, která ji odvezla do nemocnice. Ročně ujde 1 600 kilometrů a získává tímto způsobem finanční prostředky.

Moly28 ( 16. září 2021 21:05 )

"stařičkou Pipu" - 63 let. Dejte si pár facek, bleskáči!

frantacizek ( 16. září 2021 20:32 )

sežraly kokina a serú dál kde chcú, nezrobíš nic..

frantacizek ( 16. září 2021 20:21 )

nebyly cvičené..na Novém Zelandu naučili 11 z 16 kravek chodit na wecko na jedno místo. Dostaly za to kokina, těch 5, to je asik důsledek novozelandské Valachové inkluze ve stádě..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání