Pondělí 18. října 2021
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela
Polojasno 13°C

Těhotná žena (†31) se snažila zabránit rvačce mezi bývalým a novým přítelem: Jeden z milenců ji zastřelil!

Autor: rc - 
19. září 2021
14:23

Shanice Youngová zemřela naprosto tragicky. Jednatřicetiletá žena byla nalezená se střelnou ránou v hlavě v neděli v New Yorku. Její smrti údajně předcházela hádka mezi jejím expartnerem a novým přítelem. Potyčku mezi dvěma muži se měla snažit ukončit. Sama zemřela spolu se svým nenarozeným dítětem. Policie nyní pátrá po muži, který vystřelil.

V neděli v brzkých ranních hodinách došlo k hádce v newyorském Harlemu, která vyústila k fyzické potyčce, do níž měl být zapleten expřítel a současný partner Shanice Youngové. Jednatřicetiletá žena se podle informací britského deníku Daily Mirror snažila muže roztrhnout a došlo k výstřelu.

Tragickou smrt ženy má údajně na svědomí Justin Soriano (40), který z místa činu prchl. Policie po něm pátrá. „Naši detektivové z newyorské policie potřebují vaši pomoc při hledání Justina Soriana. Je hledaný kvůli střelbě na jednatřicetiletou ženu, která měla fatální následek,“ uvedli policisté.

Střelba po oslavě

Shanice prožívala šťastné chvíle v životě. Byla těhotná, a co nevidět měla na svět přivést své třetí dítě. Střelba se odehrála poté, co skončil těhotenský večírek, který pro ni její blízcí uspořádali. Náhlá smrt ženy šokovala její rodinu. Její dvě dcery, kterým je pouze šest a patnáct let, zůstaly náhle bez mámy.

„Shanice je obětí,“ uvedla její sestra Melanie s tím, že Shanice byla těhotná už potřetí. „Kdybych včera v noci věděla, že to bylo naposledy, kdy jsem tě naposledy viděla, zůstala bych s tebou, byla bys naživu,“ dodala Melanie.

VIDEO: Konflikt mezi skupinkou mladíků v ulici Průběžná ve Strašnicích skončil několika výstřely z plynové pistole. Případ řeší policie. (6. září 2021) 

Video Konflikt mezi skupinkou maldíků v ulici Průběžná ve Strašnicích skončil několika výstřely z plynové pistole. Případ řeší policie. (6. září 2021) - Aktu.cz

bullshit ( 1. října 2021 13:17 )

...škoda, samí sympaťáci

doktormediciny ( 19. září 2021 19:52 )

Amerika je Amerika.../ Ty fotky asi budou ilustracni/...

Pepek-Vyskoc18 ( 19. září 2021 16:54 )

Vzdycky se ta swingwers party halt nepovede. Napred se musi urcit pravidla a zarlivce tam nepoustet. To nemusime do emeriky , v Praze je to stejny.

prudentiacz ( 19. září 2021 15:19 )

Povídky z ghetta, kam bílí nesmí? Těšíme se na pokračování.

bergen ( 19. září 2021 14:36 )

Jen tak dál a brzy bude v Harlemu bezpečněji pro normální lidi.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání